cam filmi olayi ne?

neden tartisiliyor bu?

yasaklaniyor di mi? neden? tepkiler neden?

sanirim tepkilerin parodisi olarak da tepki veriliyor sosyal medyada; dogru mu?

terörle mücadele kapsamında yasaklanmis ki buna kargalar bile güler. meydanlarda bombalar patladiginda gece kulübüne silahla girip onlarca kisiyi öldürdügünde yasaklanmadi. bu sabah ntv deki haberde tayyip erdogan bu işe el atti cözecek diye haber vermisler. bu sabah arabam ince film yüzünden vizeden gecemedi, bir hafta sonra tekrar serbest olacak belki. bütün bir ülke, birileri iyi polis kötü polisi oynayacak ve halkın derdine cözüm bulan lider gibi görünecek diye oradan oraya savruluyoruz. önce vergi yok sonra kaldir, önce sınavi kaldirdim de sonra sinavi tekrar getir, önce yasakla sonra serbest birak. belediyelerin kaldirimlari söküp tekrar yapmasından farki yok, yönetimden anladiklari da bunlarin.

  • eriksatie  (09.11.17 13:15:22)
benim de anlamadığım, dün avm de dolanırken volvo standı vardı. arka camlar resmen kapkaraydı:) şimdi bu arabayı alan adam o camla da uğraşacak mı yine? cidden garip ve saçma.

  • hede hodo  (09.11.17 14:23:32)
Fabrika çıkışta zaten cam koyu renkli ise sorun olmuyor. Sırf bu yüzden terörle ilgisi yok diye düşünüyorum.
Aldıktan sonra film taktırırsan sıkıntı. Modifiyeciler bu işten ekmek yiyor, e zamanında yasak değilken taktırmış onca insan var, çocuk oyuncağı mı bu; seninki olur - seninki olmaz, şimdi olur - sonra olmaz diye ayırmak?
Terörden dolayı olsa bütün koyu renkler sıkıntı olurdu diye düşünüyorum.
  • SiyamkedisiZorro  (09.11.17 14:48:11)
serbest birakilmak uzereyken yasaklandi, sorun bu.

  • elbar  (09.11.17 15:19:25)
Rte'nin giderdiği suni bir sorun daha.

  • neymis  (09.11.17 17:26:44)