[]

İş Hediyesi (Masa'ya koymalık Ofis Hediyesi)

Arkadaşım bir kaç aydır çalışıyor, ama henüz oraya ait hissetmiyormuş. Masasında kişisel eşyası da yokmuş (aslında ben de aynı durumdayım). o ofiste yokken sanki orada kimse yokmuş gibi oluyormuş.
Hoşuna gidecek, masasına koyacağı bir hediye almak istiyorum.

şık ve dekoratif bir kalemlik, güzel bir masa saati, saksıda minik bir kaktüs gibi mütevazi ve sevimli bir şey istiyorum. masada duracak, o yüzden aynı zamanda işlevsel olmalı. verimliliği arttıran (ama aynı zamanda sevimli) bir araç olsa ne iyi olur.

 
www.bunlardanistiyorum.com
buradan bir şeyler çıkar belki.

  • dedimmidemedimmi  (07.11.17 23:10:16) 
İnstagramda nemedesign yazip bakabilirsin mini kaktüs olabilir.


  • ykyt  (07.11.17 23:27:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.