[]

tül perde

eve tül perde alacağım internetten. çok fiyat farkı var mağazalarla arasında, 3 kat neredeyse. neyse sorun şu: salon duvarı 3 metre. balkona açılır geniş pimapen kapı var. tülü tek parça 3 metre mi almalıyım yoksa 1bucukar metre 2 parça mı ? bilemedim, var mı bu işlerde anlayan ? (tabi 3 metre dediğim 9 metre perde gerekiyormuş pilesi milesi, net metreden soruyorum)
 
fon iki parça tül tek parça alınır benim bildiğim.


  • elorelia  (06.11.17 20:12:48) 
Tamam da tülün pileli pileli durmasını istemiyor musunuz? Böyle dümdüz kumaş gibi kötü olmaz mı tül? Eğer bunu istiyorsanız 1 metreye 2.5-3 metre kumaş gidiyor, ona göre hesaplamanız lazım.

Tek parça daha iyi olur.
  • ekaterina  (06.11.17 20:31:18) 
#ekaterina: evet zaten açıklamada yazdım. 9 metre alacağım 3 metre için.


  • cptxxx  (06.11.17 20:38:40) 
Balkon varsa 2 parça yaptırın bence eğer balkonu kullanıyorsanız. Girip çıkarken perdeye dolanmak gına getirecektir.


  • curukturpkokusu  (06.11.17 20:57:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.