en mantıklı tv-internet kampanyası ?

superonlıne abonelgımız bıttı 60 tlye 24 megabıt 75 gb akn sınırsız net artı turkcell tv alıyorduk başka bir şeye geçmek istiyoruz goz gezdırdım kablotv de guzel şeyler buldum ama ınternetı copmus anlaşılan 70 tl paket cok mantıklysa 75 tlye kadar çıkabılırız ama ınternetı cok kullanıyoruz 24 megabıt altı olmamalı tesekkurler

50mbit 100gb akk
Turkcell tv
69 lira, ilk uc ay odeme yok.

Bir iki hafta once bu pakete gectik.
  • fakyoras  (28.10.17 11:01:13)
@fakyoras iyiymiş sitesinde yokmu bu paket olsa gozume çarpardı 2-8 arası akk yok değil mi

  • gozune gozluk eline sozluk  (28.10.17 11:09:49)
@fakyoras hocam baktımda 100 gb kota diyor 100 ü geçtikten sonra direk int kesılecek ve ya para eklnecek galıba lımıtsız yazmıyor sen 100 den sonra hız mı düşecek dıye bılıyorsun

  • gozune gozluk eline sozluk  (28.10.17 11:21:46)
Kablo tv'de hiçbir şey yok.

Tivibu kotadan yemiyor, kanal konusunda da çok başarılı.
  • isott  (28.10.17 11:28:09)
şu an uydunet; 50 mbit, 250gb teledünya üst paket ve vizoon paketi kullanıyorum. aylık 81 mi 85 mi öyle bir şey.

ocak 2018'de tahahhütüm bitecek, uydunet dışındaki servis sağlayıcılara bakmadım çünkü dandirik adsl/vdsl yani bakır kabloya dönmeye niyetim yok. amma velakin uydunet'in mevcut tarifelerinde 24 mbit üstündeki her paket kotalı. kota dolunca ya kesiliyor ya da ücret istiyorlar o yüzden tahahhütüm bitince bi tarife seçmek zorunda kalırsam seçeceğim tarife 100 mbit 100 gb internet, teledünya üst paket ve altın sinema paketi 80 tl olacak. asıl mühim kısım ve tavsiye kısmı burdan sonrası; bunların üstüne uydunetin aylık 10 tl ye 00:00 - 09:00 arası kotaya saymadığı uyku yok hizmeti var. onu da alırım ve problem solved. superonline'ın da uyku yok paketi var sanırım. kotayı olabildiğince minimum seçip, download işlerini geceye bırakmak güzel olabilir.
  • washe  (28.10.17 11:33:35 ~ 11:34:55)
Uydunet kullanıyorum, bağlantı kaliteli. Eski aboneyim, 25mbit hiz alıyorum.Adil kullanım dolduğunda 16mbit’e düşüyor.

Ayın son 10 gunu 16mbit kullanmış oluyorum. Sınırsız 16mbit almışım gibi düşünüyorum ^_^
  • fever  (28.10.17 11:43:26)
@washe ve fever uydunetın 100 lük paketı benım de hosuam gıttı ama sozlukte cogu kısı sorun yasamıs
sureklı kesılıyormuş sıkıntı oluyormuş 10 megabıt net verıyorlarmış ınternet daha onemlı oyle kesılecekse hıcbır ıse yaramaz tv kanalları nasıl

  • gozune gozluk eline sozluk  (28.10.17 12:13:58)
25mbit kullanıorum memnunum. performans ilçeden ilçeye değişiyor. şansına kalmış biraz yani. tv kanalları çok süper değil. kampanyalara bakarsan giriş paketi diye birşey var ki o tamamen çöp. temel veya üst paketli kampanyalara bak. 100mbit verdiği dönemlerde de 100mbit alabiliyorum rahatça.

  • sutlu nescafe  (28.10.17 12:52:11)
yaklaşık 3 senedir uydunet kullanıyorum. bunca zaman internetim 4-5 kez gitti onlarda da yarım saat içinde geldi. açık konuşmak gerekirse uydunet ya çok iyi ya çok kötü. mahallendeki eş, dost, komşuya sor kullananlar memnunsa al değilse uzak dur.

  • washe  (28.10.17 13:41:45)
4 senede 1-2 sefer yarım saat arıza oldu, onun dışında hep iyi çalıştı. Performans hep stabildi.

  • fever  (28.10.17 14:36:27)
ben ve kardeşim farklı semtlerde kablonet (eski adıyla uydunet) kullanıyoruz, ikimiz de çok memnunuz. yıllardır sorunsuz kullanıyoruz. 25mbit, 50 gb akk için 42 tl ödüyorum. eski abone olduğum için kota sonrası hızım 16mbit'e düşüyor.

+10 tl'ye de altın sinema paketi aldım. hollywood filmlerinden sıkılmışsan vizioon festival kanalı enteresan filmler yayınlıyor, kore, çin, cezayir, mısır, iran sinemasından. belgesel kanalları çok ve çeşitli. spor için ise ben sadece eurosport seyrediyorum snooker için.
  • neyehbe  (28.10.17 14:54:12)
İnternette yok benim bahsettigim paket. Subeler yapiyor veya iptal birimini arayinca yapiyorlar

  • fakyoras  (29.10.17 15:21:55)