[]

diş hekimi var mıdır?

alt 1.azı dişime dün kanal + dolgu yapıldı. bu dişi kare gibi düşünürsek bir köşesi sallanıyor simdi. ve dişlerimi sıktıgımda acı var. bu şekilde dişin sallanması normal değil tabiki de benim sorum bu sekilde olmasının sebebi diş hekimimi yoksa anlamadan ben mi yaptım acaba ? bir de aynı doktora mı gitmek mantıklı farklı bi hekimden yana mı sansımı denemeliyim ?
 
Bi kaç gün ağrı normal, neden olduğunu muayene etmeden bilmek güç aynı hekime muayene olsanız daha iyi olur. Hatta aynı hekime gitmeniz lazım.


  • biarkadastanduydum  (26.10.17 22:28:11) 
@biarkadastanduydum teşekkürler. öyle yapayım o zaman. vallahi bu devlet hastahanelerinden korkar oldum. tek seferde düzgünce bi işim gitmedi.


  • cagdassalur  (26.10.17 22:33:22) 
Olabilir 1-2 güne geçmezse tekrar gidersiniz kök ucundaki dokularda ödem oluyor ilk gün ondan sallanıyor gibi hissediyorsunuz hafif acıması da geçecek orada bir yara yeri var gibi düşünün yine de kontrol ettirirsiniz ancak olası şeyler hissettiğiniz.


  • neferkitty  (27.10.17 00:28:23) 
O disin sallanmamasi lazim, ayrica kanal tedavisinden sonra aci yasaman hic normal degil. Sonucta sinirlerin alinmis ve dis artik canli degil. Buna ek olarak kanal sonrasi gecici dolgu islevi goren bir ilac koymaliydi, koyuldu mu? Cigneme yuzeyinde problem varsa inley yapilmali. Bunlari tek tek sorgulayin.


  • perfectum  (27.10.17 10:48:24) 
Devlette çalışan yeteneksiz ve kasap dişçi işte, ben de dün diş taşı temizlettim içine etti ağzımın, beceriksiz herifler.


  • i was made for you  (27.10.17 10:51:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.