bu tarz arabalar sizin de

hoşunuza gidiyor mu?

www.sahibinden.com

yaw bayılıyorum, mükemmel değil mi?

www.sahibinden.com

çok oynanmamış olmak kaydıyla, insanı aşık ediyor resmen yola oturuşa bakar mısınız.

www.sahibinden.com

bunlara şarkı bile yapmışlar:

www.youtube.com

77 model bir mercedes görmüştüm. dibim düşmüştü. 11.000 liraya satıyordu adam. bir tane de 91 model mi ne vardı, arabanın içinde telefon falan vardı ama şekil itibariyle falan da çok klastı gerçekten. bu yaşta mercedes düşkünü oldum. eskiden alay ederdim yaşlı arabası diye.

  • rahip janick  (24.10.17 23:57:44)
pavyondaki bayana aşık olmak gibi. ocağına incir ağacı dikecek cinsten.

  • rhan  (24.10.17 23:58:45)
Yukarıdakilerden 7 serisini severim. Mercedes'in eski kasa S serisi ve CLK'sını seviyorum.

  • harvey  (25.10.17 00:14:58)
bence de nefisler. ara ara sahibinden klasik kategorisini aşındıranlardanım.

  • fever  (25.10.17 00:58:40)
:') gözüme benzin kaçtı

  • mirty  (25.10.17 01:13:46)
cok zor ama bulunabilirse oynanmamis bir E30 fiyat/performans olarak en iyisi. bunlar da guzel ama fazla luks.

  • cooperr  (25.10.17 01:54:46)
benzini su niyetine içer bunlar :D

ama ben de çok seviyorum böyle arabaları. zengin olsam koleksiyon yaparım.
aslında zengin olsam yapmak istediğim başka bir şey daha var. çok eskimiş döküntü arabaları alıp elden geçirmek ve sürmek. şunun gibileri yani: www.celebialper.com
  • tabudeviren  (25.10.17 02:20:25)
bunlar yeni, 1974 mercedes falan çok hoşuma gidiyor benim. bunlar da şahane.

  • babilbaligi  (25.10.17 10:39:17)