[]

i Phone - Yurt Dışından Gelen Aramaları Engellemek

Merhaba;

Sevgili komşumuz Bulgaristan üzerinden sıklıkla aranmaktayım, numaraları engelliyorum ama bitmiyor, daha dün gece 2 farklı numara aramış.

Açınca kapatılması mümkün olmuyormuş sanırım bazen, yanlışlıkla açıcam bir gece dalgınlığıma gelip diye de tırsıyorum.

Bu yüzden mümkünse hattımı yurt dışından gelen tüm aramalara ya da belli bir ülke alan kodu ile gelen aramalara kapatmak istiyorum.

Google'da arama yaptım fakat bir sonuç bulamadım. Var mı bunun bir yolu? Program falan da olur. Biz çözüm bulamazsam numaramı değiştiricem artık, o derece bunaldım.

Şimdiden teşekkürler.

 
konunun iphone'la alakası pek yok. kullandığınız operatörün online işlemlerinden kendiniz yapabilirsiniz ya da arayıp anlatın derdinizi


  • washe  (24.10.17 11:11:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.