[]

Beyazıt taki fotokopiciler pazar günü açık mı?

İstanbul üniversitesi beyazıt kampüsünde bir sürü fotokopici var. Pazar günü kapalı olma durumları var mi? 200 küsur sayfalık çıktı alıp, cilt yaptıracağım.

Merkez efendi kütüphanesi yakınlarında var mi böyle bir yer? Eğer varsa beyazıt tarafına gitmeden doğrudan buraya gideceğim.

Teşekkürler.

 
belki birine lazım olur diye yanıtlayım;
merkez efendi kütüphanesi yakınlarında yok öyle bir yer. ama kütüphanede 10 sayfa çıktı alma hakkınız var. gündüz çalışmak için iyi değil ama gece boyu çalışmayı düşünüyorsanız iyi. akşam 10dan sonra gidiniz, öncesi kalabalık ve gürültülü.

iü beyazıt kampüsündeki çoğu fotokopici kapalı. notcopy adında bir yer açıktı sadece. orada işimi hallettim. sanırım pazar günleri 17ye kadar açık.
  • dahinnotha  (23.10.17 20:12:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.