Laps diye gelen carpinti laps diye nasil gecer?

Su saatte uyandirdi...yardim pls
Bugun sudan cok kahve ictim :( ondan oldu bence, hayatimda ilk:/

derin nefes cami falan ac. Ilik su ic.

  • gozu acik sevisen yahudi  (20.10.17 02:49:54)
Çok kafeinden olmuş evet. Her bir fincan kahve için yarım litre su içilmeli diyolardı... kalbin hassas demek ki, onu yorma. Koyuca ve az tuzlu bi ayran yap iç.

  • yaren  (20.10.17 03:04:46)
Derin nefes alıp öksüremnin iyi geldiğini duymuştum bir de geri uyumakta zorlanırsan ben de uyumak için bunu deniycem şimdi play.google.com
geçmiş olsun

  • Domuz  (20.10.17 03:29:38)
turunçgiller de kafeinin etkisini geçiriyor diye okumuştum bi yerde.mandalina,portakal da yiyebilirsin biraz belki

  • high hopes of the sozluk  (20.10.17 04:35:25)
Derin nefes al yazmış arkadaşlar haklı olarak ama bir konuyu belirtmemişler. Naçizane eklemek istedim.

"Kollarınızı, avuçlarınız dışa doğru ve parmaklarınız gevşek bir şekilde bedeninizin yanına uzatın. Gözlerinizi hafifçe kapatın. Şimdi bir elinizi göğsünüzün üzerine, diğer elinizi ise diyafram bölgenize (göğüs kafesinin hemen altına) yerleştirin. Her zamanki gibi nefes alırken, dikkatinizi nefesinize verin."

Diyaframdan nefes almak

www.google.com.tr
  • isott  (20.10.17 07:59:07)
Laps diye uyuyakalinca gecmis gece. Birkac gun kahve icmeyecegim :( hayatimda ilk kez gunde 3 americano , bir turk kahvesi falan icmistim ondan oldu sanirim

Tesekkurler hepinize
  • fakyoras  (20.10.17 09:34:39)