E-sigara Yenisafak Haberi ve Bir Soru

www.yenisafak.com

Bu gazetede boyle bir yazi cikmasi ilginc degil mi?

Bir de bu e-sigaraya likit yerine su koyulsa ne olur? :D yine de buhar uretir mi? Su ile calisirsa su+nikotin yapilsa bilinmeyen likit riskinden de kurtulunmaz mi?

reklam ve seo çalışması.
"elektronik sigara" kelimesi için google'da yukarılara çıkmak isteyen bir web sitesi makale yazdırmış ve yenişafakta reklam olarak yayınlatmış.

  • veritaslibertas  (19.10.17 12:40:17)
Yaşanmış hikaye:
Köyün birinde ilk çıktığı zamanlarda amcanın birisi traktör alıyor.
Tarlayı sürerken mazot bitiyor duruyor tabi traktör. Bu da dereden bir kova su döküyor mazot deposuna.
Tabi çalışmayınca servise götürüyor traktörü. Servisteki eleman. Amca sen ne yaptın buna nasıl bu hale getirdin diye sorunca:
Gavurun icadı suyla çalışmadı çalışsaydı kimseye söylemeyecektim. Demiş. Seninki o misal. :)
Su buharı öttürür seni. Aleti çabuk bozar. Nikotin suda çözünmez. Bir sürü sebebi var.
Gazete haberine gelince: popüler bir ciihaz sonuçta. Hit almak istemiştir.
  • ismira007  (19.10.17 12:44:44)