Jel Tabanlık

Mevcut tabanlığın yerine bota yerleştirmek istesem ayakkabıcı yapar bunu? Botun şekline, boyutuna göre kesilip biçilebilir mi bu tabanlık?
Teşekkürler.

deichmann da güzel jel tabanlıklar var. alıp kullanabilirsin.

  • veritaslibertas  (17.10.17 16:12:06)
Aldım ben zaten tabanlığı. :) Nasıl yerleştireceğimi bilmiyorum. Çok mu cahilce bir soru oldu?

  • auroraaurora  (17.10.17 16:15:15)
:D abi direkt koyacaksın içine. eğer zorsa yerleştirmesi,zaten jel katlanır bir şey, önce tabanı tam düzgün yerleştir ve elinle sabitle, diğer elinle de içine doğru yerleştir.

  • veritaslibertas  (17.10.17 16:21:00)
Keser biçerseniz fırmu bozulabilir. Özellikle jel tabanların odak noktası sağlık ve vücut dengesi oldyğu için ayakkabı numaranıza uygun alırsanız kesip biçmenize gerek kalmaz. Örneğin ayakkabınız 42 ise 42 43 alırsanız tan oturur. Güle güle kullanın

  • sodakapagi  (17.10.17 16:21:54)
çok kesilip biçilecek bir şey yok ki bu tabanlıklar zaten ayak şeklinde ve sadece topuklu için olan biraz farklı oluyor, yoksa tek tabanlık farklı ayakkabılarda da kullanılır yani,denedin baktın mı? büyük ya da rahatsız oluyorsa götür bir sor.

  • pamuk helvalar cebe  (17.10.17 16:27:37)
Akşam bir bakayım o zaman. 35.5-40 numaraları için uygunmuş ve dev gibi bir şey. Deneyeceğim artık.

  • auroraaurora  (17.10.17 16:28:31)
burnundan kısaltacaksınız o zaman

  • argent dawn  (17.10.17 16:45:50)