Sizce bu güzel cuma akşamında

Gidip bir yerlere yalnız oturayım mı? Hiç yapmadım çekindiğim bir şey ama bir yandan da yenmek istiyorum bu düşünceyi ve hava çok güzel dışarda olmak istediğim bir gün? Sıkıntı yaşar mıyım sizce en fazla sıkılıp dönerim diye düşünüyorum

yalnız takılmayı öğrenmek insana en iyi gelen şeylerden biri. oturun bir yerde insanları izleyin, sokakları izleyin. kesinlikle yapın bence.

  • nilmiye  (13.10.17 20:44:52)
@nilmiye ya ne yapacağım peki etrafı mı izliycem hep telefonla uğraşmak istemiyorum. Dün arkadaşlarla dışarı çıktık yan tarafta bir adam vardı dümdüz ileri bakıp ard ardına 3 4 bira içip postürünü bile hiç değiştirmeden oturdu oturdu gitti

  • pastörizesüt  (13.10.17 20:47:14)
Sanat filmlerindeki gibi boş boş bir yere bakmana gerek yok. Git bir kafeye, güzel bir makarna, pizza falan ye. Üstüne tatlı göm. Yavaş yavaş takıl. Sıkılınca kalk. Zor bir şey değil. Araban varsa geç saatte dönmek sorun olmaz.

  • dissendium  (13.10.17 20:49:38)
Sigara -> kitap -> cay -> telefon -> sigara -> cay -> eve dönüş.

  • klar  (13.10.17 20:50:46)
@dissendium yemek yedim, zaten daha önce yemek yemek için yalnız gitmişliğim var onla bi sorunum yok. Tamamen vakit geçirmek için çıkmak şu an istediğim

@klar sigara içmiyorum kitap okumak içim de dışarı çıkmak saçma geliyo o gürültüde patırtıda
  • pastörizesüt  (13.10.17 20:54:21)
çık ya nolcak. çok sıkılırsan da bi mesaj atıverirsin. ahaha

  • La Femme D'argent  (13.10.17 20:55:14)
hayır çıkma, evinde otur.

  • doxanikee  (13.10.17 20:59:52)
Çık yahu çekinecek bir şey yok. Artık herkes aşmaya başladı bunu ve tek başına çıkıp gayet kafasını dağıtıp geliyor. çekindiğin anlarda ''ulan herkes yapıyor ne var sanki ya'' diye düşünüp kendini rahatlat.

  • eazy  (13.10.17 21:10:56)
Ben yaptım bugün. Çok da iyi oldu. Gittim oturdum bir kafede kahvemi içtim, kitabımı okudum 1 saat falan sonra kalktım biraz yürüyüş yapıp dolana dolana eve geldim.

Çekinecek bir şey yok, kimsenin kimseyi taktığı yok zira.
  • i m cool with that  (13.10.17 21:31:51 ~ 21:32:31)
ben bi aralar çok sık yapardım bunu. ama ben bira içmeye çıkardım tek başıma. biramı içerken etrafı, insanları izlerdim. bazen iyi geliyo

  • moratoryumkisilik  (13.10.17 21:32:48)
Ben de milleti beklerken orada burada tek oturup takılıyorum ama bu tüm akşam bayar. Tek pek çıkmazdım ama şimdi köpek olunca paso sokak. Gerçi o tek olmayabilir ahaha

  • passion rules the game  (13.10.17 21:33:01)
kadıköy'deysen revolte'ye gidip bara otur.

  • tepedeki psychedelic adam  (13.10.17 21:34:25)
@tepedeki adam yok Kadıköy’de değilim de gidip bar kısmına oturmak mı iyi olur hem barmene falan sohbet ederim arada di mi :D

  • pastörizesüt  (13.10.17 21:40:31)
Bara oturmak iyi fikir. Bara gidip masada tek başıma oturup eve dönmem hayatta. Boşa para harcıyormuşum gibi gelir. Dışarıda oturup kahve içip dönülebilir ama :D

  • nawar  (13.10.17 21:43:55)
@pastörize, yani konuşasın gelirse yanındakiyle, barmenle filan konuşmayı deneyebilirsin evet :) diğer türlü bir masaya gidip oturmak zor geliyosa bu daha iyi bi opsiyon olabilir senin için.

  • tepedeki psychedelic adam  (13.10.17 21:44:14 ~ 21:44:33)
Her cuma yaparım, an itibariyle de yapmaktayım, çogzel oluyo, öneririm. Ama kuru kuru oturma, musiki çalan bi yer olsun.

  • manuel mandalina  (13.10.17 22:01:41)
şu anda yalnız bir cafedeyim,harika ötesi.Genelde yalnız gezerim zaten,kesin yap.

  • maria puder  (13.10.17 22:06:02)