bu araba alınır mı?

www.sahibinden.com

bu dacia yüksek diye seviyorum siz ne diyosunuz? bu tarz yüksek bi araba önerebilir misiniz?

pek anlamam ama 61bin bu arabaya vermezdim ben.

  • veritaslibertas  (09.10.17 18:53:32)
bayi fiyatı 66 bin yazan arabayı 61'e almazdım.

bu arada yüksek araç merakın varsa ve model takıntın yoksa 5-6 yaşındaki suv araçlara bakabilirsin.
  • eeb  (09.10.17 18:59:32)
tahta gibi araba.gecen bi abi aldı kaputuu kapatırken ezdi. sokum bele veziyette dedi.
o fiyat bence çok

  • gameofannen  (09.10.17 19:16:05)
Alınır hocam. Her arabanın eksileri ve artıları var. Bütçeniz buysa yüksek araba seçenekleri daralıyor zaten. Bu model araba alınır ama belki fiyatı daha uygunu bulursunuz. İçinize sinsin alırken yeter neticede ciddi bir para 60000

  • Nature Works  (09.10.17 19:30:40)
şaka yapmiyorsan ve çöpe atacak paran da yoksa cevap verelim,
tabi ki alma,
peynir tenekeai o araba,
40.000 den fazla etmez
  • alttaraf  (09.10.17 19:33:51)
1.4 motor ve 90 beygirle bu arabadan bi halt olmaz. üstelik manuel. yol tutuşu sıfır,konfor sıfır,güvenlik sıfır. peynir tenekesi fikrine katılıyorum.
evet alınmaz.

  • demirr  (09.10.17 19:51:00)
arabanın iyi kötü olmasından çok, sıfır 66 bin aracın 2200 km lisinin 61 bin olması performans/fiyat olarak hiç cazip değil, 60 bin veren 5 bin daha verir hiç riske girmez, yani hiç mantıklı değil, hadi 50 binlerde olsa neyse, hatta 50 binlerin başı olmalı cazip olabilmesi için

  • gezegen olan pluton  (09.10.17 20:27:32 ~ 20:28:08)
Bu araba alınmaz ama dacia sandero stepway alınır. Sen burada yazanlara bakma. 60.000'e yüksek araba çok zor.
haaa alacağım dersen.

hyundai santa fe, kia sorento, hyundai tucson eski modellerine bak ama bu saydığım modellerin ikinci eli zayıf ve yedek parça bulmakta zorlanabilirsin. ona göre.
  • komando kani var bende  (09.10.17 20:36:39)
hayır. ne sandero alırım. ne bu ilandaki arabayı alırım.

bu tarz dacia duster alınabilir.
ayrıca suzuki sx4/fiat sedici kardeşler alınabilir.
  • rain when i die  (09.10.17 21:53:05)
beklentiye göre, az yaksın ama çok bir vaadi olmasın derseniz alınır.

performans, güvenlik gibi beklentileriniz varsa alınmaz.

ama araba gerçekten kötü. ama kullanan da yakıtından dolayı seviyor.
  • babilbaligi  (10.10.17 11:48:16)
61 bine bunu alana kadar 1.4 polo alır tüp taktırır kafamıda ağrıtmam sana 53 bine malolur.

  • mikahakkinen  (10.10.17 11:58:46)