[]

genital bölgede tüy sorusu

başlık yazarken bu kadar kasılmamıştım. testisler üzerindeki tüyleri acısız, kesiksiz, sıfır hata ile nasil aliyoruz?
 
Kıl olmasın onlar?

Jiletle ve tıraş jeliyle dikkatli bir şekilde kesilir. En iyisi şu küçük manikür makaslarıyla budamak. Jiletle tertemiz yapmak gereksiz.
  • catch the arrow  (06.10.17 13:18:05) 
makinayla alıp da kendimi kıstırmadığım çok nadirdir, o bölge için jilete devam...malesef

edit: makastan korkuyorum.
  • okumayi sevmeyen okur  (06.10.17 13:18:10 ~ 13:20:28) 
Kasılacak bişey yok, bu işler iyice ortaya döküldü, youtube’da millet videosunu çekiyor bunların sponsorluk derdine. Youtube’a shaving testicles yazdım mesela (yazmaz olaydım) tonla video var, yapmalı mı yapmamalı mı, nası yapmalı şeklinde.


  • manuel mandalina  (06.10.17 13:23:43) 
Makinayla ve biraz dikkatle zarar vermeden halledilir. Makinayı dikine tutmadığın sürece kıstırmazsın deriyi, traş olurkenki gibi eğik duracak.


  • reactionic  (06.10.17 13:43:25) 
Jiletle yardır baba


  • all girls dream  (06.10.17 14:53:14) 
en temizi ucuzundan bir jilet alıp(permatik mesela) girişmek.


  • pangea  (06.10.17 16:35:46) 
kesinlikle makine kullanma ben kullandim kapıyor deriyi ne yaparsan yap. banyo jiletleri bu konuda cok iyi.


  • apathetic  (06.10.17 17:49:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.