[]

idefix alışverişi

4 ekim günü sabahtan idefix’in internet sitesinden ilk defa alışveriş yaptım ve sipariş bilgisinde halen “hazırlanıyor” yazıyor. bana biraz garip geldi halen kargoya verilmemesi, daha önceden tecrübeli biri varsa eğer ne kadar sürer kargoya verilmesi? veya akıbeti öğrenmek için ne yapabilirim?
 
kargoya verilme süresi değişiyor. bir hafta bile bekleyebilirsiniz.


  • 111111  (06.10.17 12:50:31) 
internet sitesinde şu yazıyor;

Her gün saat 17.45’e kadar verdiğiniz siparişler; 1-5 iş günü ve her halükarda 30 günlük yasal süresi içerisinde, kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)
  • elorelia  (06.10.17 13:07:50) 
30 güne kadar yolu var.


  • kayranin kedisi  (06.10.17 13:18:32) 
o gün herkes kargo bedava diye yüklendi sanırım o yüzden gecikecek kargolar.
benimki de halen hazırlanıyor yazıyor.

  • entegre  (06.10.17 14:25:26) 
teşekkürler herkese, yasal süreyi zorlamazlar diye umuyorum şuan :d


  • ucan adamin intikami  (06.10.17 22:43:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.