[]

Outlet işletenler malları nereden ve nasıl alıyor

Hep kafamı kurcalayan bir soru bu. Sağda solda onlarca outlet var, kimisi sahte ürün satıyor, kimisi orjinal ürün.

Güzel de, nereden nasıl buluyorlar bu ürünleri? Bilen var mıdır?
Hayır bulması kolaysa biz de yapalım.

 
firmanın kendisinden nasıl ucuza alabiliyorlar ki o fiyatlara verebiliyorlar müşteriye?

Hadi orjinaller firmanın kendisinden alınıyor, replikalar vs nasıl alınıyor?
  • archely  (29.09.17 15:02:01) 
Kurumsal magazalar elde kalanları buralara gönderiyor. Ya da yabancı markaların türkiyede üretilen fabrikalarından ihraç fazlalarını topluyorlar.


  • curukturpkokusu  (29.09.17 15:18:24) 
merter taraflarında onlarca binlerce yer var replika. ama seni tanımadan vermezler, cezası çok fazla. lalelidd de binlerce var.


  • oscar  (29.09.17 16:51:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.