Mercedes Gla Amg vs. Comfort + gri mi siyah mı?

Arabayı sattım, yarın gidip alıyoruz ama hangisi :O Donanım paketi olarak Gla Amg 223 bin tl, comfort 190 bin tl. Peki fark ne? Sunroof, spor koltuklar, hafızalı sürücü koltuğu, elektrikli koltuk ayarı, otomatik bagaj kapağı, yan marşpiyeller, arka çift egzoz, 18" jant, kesik spor direksiyon olmayacak. Sizce bu donanımlar için 33 bin tl fazla verelim mi :( yoksa vermeyelim mi?

Comfort'un içi:

www.mercedes-benz.com.tr

Amg'nin içi:

www.otoshops.com

Tenks <3

ben dolusunu alırdım
nedense böyle garip saçma bir huyum var araba boş oldu mu o arabaya o gözle bakamıyorum

  • basond  (27.09.17 18:45:12)
mercedes diyince aklıma hep e'nin coupesi geliyor. boşver gla'yı coupe al. gla ile a'yı yolda görsem ayıramam ben. illa gla ise de comfort.. arada ki farka 2. araba alınır, hafta sonları kullanılır.

edit: e coupe'dan aklıma gelen eski e kasalar, yeni kasalarda c ile e aynı sanırım (fakirlikten yolda bile görmediğim için tam emin olamıyorum) illa yeni kasa alınacaksa c kup alınabilir.
kup diyince aklıma nedensizce macerayı seven adam geliyor.
  • mete kudur  (27.09.17 18:48:29 ~ 18:56:55)
@mete 200 bin ver alayım tabii ki <3 .

edit: E ile C aynı değil ama sen olur diyosan olur o zaman 70 ver xD
  • ekaterina  (27.09.17 18:50:13 ~ 19:03:33)
bir amg paket kullanıcısı olarak amg sl diyorum. baya farkediyor. arabayı satıp yenisini alınca yine amg tercih ederim.

  • sta  (27.09.17 18:53:56)
Elektrikli koltuk ayari icin bile deger bence shajjs
Ama para kazanip harcayacak ben degilim.
Sunroof panoramik mi nasil, kucukse de cok olayi yok.
  • kuehles blondes  (27.09.17 18:57:20)
bir kadın gözüyle arabadan anlamayan biri olarak Comfort'un içi gözüme hoş geldi

  • powerpufgirl  (27.09.17 18:57:31)
@kuehles panoramik.

  • ekaterina  (27.09.17 19:00:36)
33 bin başkalarının bir araba parası ama sorduğuna göre verebilir durumdasın.

Ben AMG diyorum ^^
  • chicha  (27.09.17 19:20:08)
Alınmayın ama Mercedes alıp koltuk ayarı bile elle yapılanı tercih edecekseniz tuhaf olur

  • crown  (27.09.17 19:28:03)
mercedes cok güzeldir severim, kalitelidir ama su konsolun ortasindan cikma vantuzla tutturulmus tablet gibi infotaintment ekrani mercedesin bu araclardaki tasarima önem vermemesi sadece cok cirkin.

  • kurnaz  (27.09.17 19:45:10)
Arabada donanım önemli ama bu saydıkların 33000 etmez

  • shenergy  (27.09.17 20:01:38)
Aradaki fark maddi anlamda sıkıntı yaratmıyorsa ama tabiki. Aracı başkası da kullanacaksa hafızalı koltuk çok işe yarıyor.

  • reactionic  (27.09.17 21:22:39 ~ 21:22:52)