İos 11

Merhaba arkadaşlar
İos 11 e geçtikten sonra iphone 7 plus ta ses açma kapama düğmelerine basınca kulaklık sesi açılıp kapanıyor. Bu yapılan bir değişiklik mi yoksa benim telefonda oluşan bir sorun mu sizce?teşekkürler.

kulaklık takılı olmadığuı halde yapıyor sanırım?

telefon kulaklık takılı sanıyorduır. bluetooth u kapat, bi kulaklık tak çıkart. kapat aç, tuş kilidi ve ses kısma tuşuna basılı tutarak soft reset yap. (apple logusunu görene kadar basılı tut ikisine de)

hala düzelmezse itunes ya da icloud'a yedek alıp telefonu sıfırla ve yedeği yeri yükle.
  • washe  (25.09.17 13:06:54)
Benim gibi cahiller için yazayım. Ayarların içinden Zil sesi seviyesini ayarladığımız yerin altında bir tik var düğmelerin fonksiyonunu değiştiriyormuş. Benim çocuklar yapmış herhalde. Öyle bir sekmenin varlığını yeni keşfettim.

  • gullak  (25.09.17 14:22:49)