webcam driver bulmak acil

meraba, bilgisayar webcam'i görmüyor laptop entegre. nereden yükleyeceğim onu, bilgisayar modeliyle mi arayacağım ne yapmalı? teşekkür ederim

bilgisayar marka modelile bulabilirsiniz. yazın yardımcı olmaya çalışalım

  • veritaslibertas  (25.09.17 11:00:56)
acer aspire v 15 nitro - bu mu?
win 8.1

  • neynep  (25.09.17 11:04:33 ~ 11:04:45)
Yaygin bir sorun gibi gozukuyor, birden cok kiside ise yarayan cozum:

"In Control Panel there is Debug or Troubleshoot.

The second option there is Hardware and sound.

Klick on Konfigure a unit. (First option)

The troubleshooter search will find a "Mobile 5th Generation Intel(R) Core(TM)" controller of some sort and install it when prompted and it worked fine again without a restart even."

community.acer.com
  • crown  (25.09.17 11:10:23)
bilgisayarda hangi kameranın olduğunu nereden görebilirim, hangi marka model kamera var bu bilgisayarda, onu bulayım bari

  • neynep  (25.09.17 11:16:46)
Kısayol tuşu vardır kamerayı açmak için. Veya aygıt yöneticisinden modele bakabilirsin.

  • Tears of Devil  (25.09.17 11:31:59)
tears of devil +1
f tuşlarına bak. üzerinde kamera işareti olabilir. fn ile aktif edilebilir.
olmazsa aygıt yöneticisinden device id ile markasını bulabilirsin kameranın.
  • sutlu nescafe  (25.09.17 13:32:56)