Burun ve estetik capsli

Sizce bu burunun kemerinin törpülenmeye ihtiyacı var mı?

evet. böyle bakınca az sonra yanından ingiliz ve fransız da çıkacak gibi dursun kardeş :)) şaka şaka, düzelttir yinede korkma rahatlıyosun hem sonra, ben düzelttirdim^^

  • Tears of Devil  (25.09.17 01:51:13)
bence güzel.

  • bellbane  (25.09.17 01:51:27)
hayır. normal gayet

  • secrexv2  (25.09.17 01:52:23)
Neresi normal, kemerli burun işte kesinlikle ihtiyacı var törpülenmeye ama mutluysan böyle kimse bir şey diyemez tabii. Ben de olacağım estetik, eğer kafana takıyorsan rahatsız ediyorsa ol gitsin.

  • ekaterina  (25.09.17 01:54:25)
o torpulenmez ki; kirilip tekrar duzeltilecegi, deviasyon ameliyati lazim, ya da diger bir deyisle, rhinoplasty

  • scars dont fade  (25.09.17 02:00:05)
Şöyleki; aslında karakteristik şeyleri severim. Kimileri de kemer seviyor. Bazen seviyorum da, ama kötü duruyor sadece bu açıdan. Kararsızım. Aşırı bir rahatsızlık duymuyorum ama o çıkıntı düz olmalı bence:/ karar veremedim. Bir estetik cerraha sordum bir de 7500-10 bin₺ aralığında dedi sanki arsa alıyoruz.

  • expressive  (25.09.17 02:00:09)
profilden fotoğraf çekilme olsun bitsin :D

  • ekaterina  (25.09.17 02:07:50)
Yuzun butunune bakmadan bir sey soylemek zor ama bu sekilde bakinca ince bir operasyona ihtiyac var.yuzun sekline gore karar vermek lazim.

  • duptıs  (25.09.17 02:17:56)
yüzün tamamına bakmadan sadece bu şekilde sağlıklı yorum yapamayız ama sadece bu fotoğrafa bakınca evet kötü duruyor derim ben.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (25.09.17 02:18:42)
törpülenmeye ihtiyacı yok. evet düzgün bir burun değil ama bütün kusurlu burunlar düzeltilmek zorundaymış algısı yaratmayın, insanlarda baskı oluşturmayın.

olay tamamen senin kendini nasıl hissettiğinle alakalı. tabii bu durum dışarıdan gelen "ayy ne biçim burnun var" yorumlarıyla da direkt alakalı ama oturup düşünmen lazım üstüne, süreç öyle çok kolay ve kısa da değil. bir de hekimi düzgün seçmen lazım falan filan.

kısaca; bu kadar zahmetin altına girecek kadar kötü değil.

edit: ilk paragrafı tam bir sjw modunda yazmışım, kendimden utandım alksdas. demek istediğimi anladınız ama.
  • Bruce  (25.09.17 09:47:51 ~ 09:54:28)
göz ve yüz şekline göre güzel duruyor olabilir, her burun dümdüz olmak zorunda değil. tam anlaşılmıyor ama erkekde biraz kemer iyi oluyor.

  • Apocalypse  (25.09.17 09:51:54)
bruce +1

ota boka insanları kendilerinden memnuniyetsiz hissettiriyorlar. bence hiçbir problemi yok, çirkin bir burun olsa hadi neyse ama karakteristik bir burun ve estetiğe ihtiyacı yok.
  • pinkpeony  (25.09.17 11:26:30)
Bruce+1000

Herkesin burnu hokka gibi olmak zorunda değil. Operasyon moperasyon yaptırma. Evet burunda ufak bir kemer var ama öyle abartı bir durum yok.
  • i m cool with that  (25.09.17 11:49:24)
bence aynı soruyu tekrar sor ama bu kez fotoğrafı göz hizanın altından çekerek sor. bu şekilde fotoğraf açılana kadar uzun burun izlenimi veriyor ama öyle değil. üst kısmı gereksiz çekmişsin.

  • pinkpeony  (25.09.17 12:15:46)
siz artık kafaya takmışsınız 100 hayır 1 evet gelse yinede yaptırırsınız.

  • kleider  (25.09.17 12:33:31)
Bu burun dolguyla düzelir, bence onu deneyin.

  • kayranin kedisi  (25.09.17 12:55:33)