Soğuk sandviç çeşitleri

Çoook uzun zamandır kahvaltı yapmıyorum
1 haftadır evde sandviç hazırlayıp iş yerinde yiyorum
Çok da güzel oluyor

Soru şu: ne çeşit sandviçler önerirsiniz.

eski oturdugumuz semtte bi sandvicci vardi, onun bi sandvice koyduklarini yazayim fikir vermesi acisindan. domates, salatalik, biber, tursu, krem peynir, kasar, zeytin ezmesi, salam. amerikan salatasi, yumurta, sucuk ve kavurma da ekstraya giriyordu.

  • pide  (21.09.17 17:15:37)
ben sabah kahvaltısında hindi füme, kaşar peyniri ve fesleğenli sandviç çok seviyorum. beyaz peynir, zeytin ezme ve salatalıklı sandviç de çok güzel oluyor.

  • evde liyakat kalmamis  (21.09.17 17:17:25)
Sandviçe krem peynir, kuru domates, köz kırmızı biber, konserve mantar, köz patlıcan, tulum peyniri, cheddar vs çok yakışıyor bence.
Tabi hepsi bir arada değil bir iki tanesi bir arada hoş oluyor.

  • bir nick var benden iceri  (21.09.17 17:19:37)
hocam arada bi tatlı alternatifi olarak fıstık ezmeli sandviç de güzel oluyor.

  • lcha  (21.09.17 17:22:52)
Geçen hazır sandviç aldım, içinde köz kırmızı biber, beyaz peynir, az mayonez vardı çok güzel olmuştu.

  • ekaterina  (21.09.17 17:34:51)
zeytinyağlı tonun görünür yağını boşalt, içine kornişon doğra, biraz mayonez ile bağla. pulbiber ve nane serp, karıştır ve ekmeğin arasına sür. mayonez yerine binada sosu da olur ama kıvamı tutturmak için az koymalısın.

fıstık ezmesi sürdüğün ekmeğin üzerine muz dizip üzerine biraz çilek reçeli sürebilirsin.
fıstık ezmesi-muz-süt reçeli de enteresan oluyor.
  • Bruce  (21.09.17 17:42:49 ~ 17:44:04)
yağda yumurta da ekmek arasında çok güzel oluyor. pişirirken biraz peynir de koyabilirsin. ama yumurtanın tadını değiştirecek başka bir şey koymamanı öneririm.

  • naksidil  (21.09.17 17:44:55)
Ajvar + eski kaşar, kuru et turşu mozerella

  • steward  (21.09.17 17:49:59)
+ karnı yarık içi ve menemen benzeri yemekleri kıs ekmeğin arasına akşamdan.

  • hasmetizm 2046  (21.09.17 17:56:54)
Krem peynır kaşar mayonez domates salatalık

  • hernezıkkımsa  (21.09.17 17:58:14)
Haşlanmış yumurta domates mayonez kaşar

  • hernezıkkımsa  (21.09.17 17:58:42)
Tam buğday lavaş al. İçine fıstık ezmesi sür. Ama mümkünse sadece fıstıktan yapılan, katkısız, şekersiz olanından olsun. Üzerine muz dilimle. Bal ve ceviz ekle.

  • cliquot  (21.09.17 18:13:53)