[]

PS4 kult oyunlar

Merhabalar,

Gectigimiz gunlerde PS4 aldim. Daha onceden hic konsol deneyimim yok. Aldigimdan beri AC4 ve Uncharted 4 oynadim.Simdi herkesin konustugu kult oyunlara gecmek istiyorum fakat bu oyunlar hangileri hicbir fikrim yok. Biraz googleladim ama her sitede farkli oyunlar var. Mutlaka oynanmasi gereken, efsana oyunlar hangileri?

Tesekkurler.

 
heavy rain
last of us
until dawn
  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (21.09.17 12:57:13) 
uncharted
god of war

  • rhan  (21.09.17 13:06:46) 
Last of us
Horizon zero dawn
Nier automata
  • glamdr1ng  (21.09.17 13:09:07) 
last of us +5454
bloodborne
the witcher 3
  • fayfim  (21.09.17 13:40:13) 
last of us
god of war
the witcher 3
fallout 4
tomb raider
  • ontheroad  (21.09.17 13:50:51) 
Last of us
Uncharted serisi
God of war serisi
Heavy rain
Metal gear solid serisi
Gta serisi
Witcher 3
Batman arkham serisi
  • gibicibicis  (21.09.17 14:00:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.