Hangi Diş Macununu Kullanıyorsunuz?

Şu anda hangi marka/model diş macunu kullanıyorsunuz? Artılarını, eksilerini, neden tercih ettiğinizi ve deneyimlerinizi de yazarsanız şukela olur. Anketçi gibi oldu ama ben Colgate Beyaz kullanıyordum, değiştirmek istiyorum.

Sinyal White now. Geçici bir beyazlık sagliyor

  • binder dandet  (18.09.17 14:12:30)
Diş eti için paradontax. Alışınca tadı güzel geliyor.

  • reactionic  (18.09.17 14:14:36)
Watsons. Çünkü ucuz.

  • diffarentiationation  (18.09.17 14:18:39)
Ipana pro expert in mavi renkli beyaz tanecikli olanini kullaniyorum turkiyedeyken. (Baska var mi bilmiyorum) cunku tadi cok guzel ajsjsja

Kendi evimdeyse su anda propolisli olanla marvis marka tarcinli-naneliyi donusumlu kullaniyorum. Propolisli olanini propolisli diye aldim ayrica susatmiyor fircaladiktan sonra, tekrar bulursam yine alacagim. Marvis olanin paketi ve tadi cok guzel, cok ucuza bulunca aldim
  • kuehles blondes  (18.09.17 14:21:18)
paradontax beyazlatıcı etkili ama bittiğinde normaline geçicem diş eti sorunum var çünkü. beyazlatıcı kullanmamam gerekiyormuş:(

birde eşim için aleoveranın beyzlatıcı özelliği olanı aldım henüz denemedik
  • mrv  (18.09.17 14:22:12)
ama beyazlatmak istiyorsanız opelacence kesinlikle tevsiye ederim. sonuç alırsınız.

  • mrv  (18.09.17 14:23:06)
Yatmadan önce sensodyn sabah colgate white bişey

  • mirty  (18.09.17 14:24:25)
Ara ara değiştirmek gerekiyormuş okumuştum bir yerde ama sebebini unuttum.
Ben iyi markalardan derleme yapıyorum bir ondan bir ondan memnun kalmadığım ya da çok memnun kaldığım marka yok açıkçası.
Sadece tek takıntım var düz beyaz renk kullanamıyorum midemi bulandırıyor. Renkli olması gerekiyor. Onlar iyi.
Şu an kullandığım signal galiba emin değilim. Ama problem yok.
  • mutekebbir  (18.09.17 14:24:42)
Sensodyne
sonrasında misvak
sonrasında diş eti kanamalarında büyük oranda azalma..
  • 1adam  (18.09.17 14:27:04)
Paradontax kullanıyorum. Çünkü piyasadaki en gerçek orijinal diş macunu gibi gelen o ve kaliteli.

  • tahin pekmez yoğurt  (18.09.17 14:31:34)
Rossman'dan perlodent aldık denemek için, iki aydır kullanıyorum. Gayet iyi. Diş etlerimde bir problem yoktu zaten, olmamaya devam. En güzel yanı fiyatı: 3 TL

  • peggy  (18.09.17 14:33:59)
rocs sensation

diğer diş macunlarının 2 katı fiyattan satıyorlardı. bu niye böyle değişik dedim ve aldım. öncelikle tadı çok iyi, neredeyse tatsız ve ağzımı burnumu yakmıyor. gece yatmadan önce fırçaladığımda sabah iğrenç bir ağız tadıyla uyanmıyorum. bir de signal, ipana tarzı standart diş macunları gibi saçma sapan köpürmüyor, ayrıca bence dişlerime onlardan çok daha iyi geldi.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (18.09.17 14:38:10)
arm hammer beyazlık için.

paradontax ferahlık için.

(donusumlu)
  • balik kraker  (18.09.17 14:43:47)
arm and hammer kullanıyorum beyazlık için ama ne derece etki ediyor tam emin değilim.

  • kayranin kedisi  (18.09.17 14:46:27)
sensodyne pronamel

  • seyduna6687  (18.09.17 14:52:41)
glister kullaniyorum belki bir 10 yildir, efsane bence.

simdi beyazlik icin arm and hammer siparis ettim. bakalim.
  • baldur2  (18.09.17 14:55:07)
sensodyne pronamel çok ferah hissettiriyor.

  • rayde  (18.09.17 15:10:37)
Splat extreme white
Bir dişimde dolgu var ve bunu kullanıyorken o dolgunun izi belli olmuyor. Ondan önce hep sensodyne kullanıyordum, onda belli oluyordu dolgunun çizgisi:D Bu nedenle.

  • Domuz  (18.09.17 15:15:50)
rocs

  • tuzumkuru  (18.09.17 15:28:37)
glister kullandım bayağı bir süre, amway'in. sonra bulamayınca bıraktım.

clinomyn kullanıyorum bir süredir, migroslarda var. gayet iyi, tadı ve performansı.
  • runagain  (18.09.17 15:37:06)