[]

apple hesabı hakkında

arkadaşlar şimdi şöyle bi durum var. kredi kartı bilgilerimi güncelledim, apple hesabım doğrulanamadı uyarısı aldım. bu problemi aşamayıp yeni bi apple hesabı açtım kendime, bilgiler güncellendi vesaire. eski hesabımla telefona kurduğum uygulamaları yeni hesabımla güncellemek istediğim zaman eski hesabın şifresini istiyor ancak ben yeni hesaptan devam edeceğim. bu sıkıntıyı ancak tüm uygulamaları silip tekrar kurarak mı aşıyoruz yoksa telefondan belli bi yerden ayarı değiştirebiliyor muyuz?

saatlerdir bu sıkıntıyı aşmak için uğraşıyorum, son raddedeki karın ağrım bu. bunun çözümü nedir, bilen var mı?


 
uygulamalar yüklü olsa dahi onları eski hesabına ait olarak tutuyor. mecburen hepsini silip yeni hesaptan indireceksin ya da eski hesabın şifresini öğreneceksin :(

apple bilgim bu kadar belki bir çözümü vardır tabi.
  • pokerface  (15.09.17 11:06:54) 
Bende de aynı durum vardı. Telefonun itunesa yedeğini al. Sonra sıfırla. Sınra telefonu yeni telefon olarak başlat dediğinde yeni apple hesabınla giriş yap. Daha sonra itunesdaki yedeği yükle.


  • yeteramadenedimherseyi  (15.09.17 11:44:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.