Bilgisayar tavsiyesi Vol 2.13

Merhaba herkese

Daha önceki Duyuruları inceledim ama benim istediğim gibi bir ürün tavsiyesini göremedim.

Aslında isteklerim çok basit

Bilgisayarda ne yapacağım

Tezimi yazacağım bunun için word ve excel yüklenecek bir de Outlook (diğer ofiş programlarını yuklemeyecegim bile)

Makale okuduğum için pdf goruntuleyicisi Adobe işte

İnternete girerim Mozilla Firefox ile

Arada çalışırken youtube girer müzik dinlerim

Başka da hiçbir şey yapmayacağım.

Pili uzun gitsin lap açayım top calismaya başlayayım. Hafif olsun çünkü habire sirtimda taşıyorum

Param çok az yani cidden çok az

Ben söyle bir şey buldum eli yüzü düzgün bir şeye benziyor www.idefix.com

Buna benzer onereceginiz bir şeyler var mı

Ya da ben şunu aldım sen de al diyeceğiniz bir şeyler

Ayrıca pro bjk maçı 2 2 biter.

bu 50 lira daha pahalı ama ssd'li ve asus:
www.mediamarkt.com.tr

bu asus'a göre daha küçük disk kapasiteli (hometech ile aynı) fakat 940 TL, acer:
www.hepsiburada.com

hiç değilse hometech değil ikisi de.
  • gkhncnzdgn  (13.09.17 22:52:57 ~ 22:58:14)
üstat bence en makul olanı 2. el kelepir i5 işlemcili bi laptop alıp 200 tl civarına ssd takmak. kendinden ssd'li olanlar illa ki pahalıdır. en makul ve ucuz çözüm bu olabilir. tek bir ssd sıradan bir bilgisayarı 10 kaplan gücüne eriştirebilir. ;)

  • kuul  (14.09.17 00:54:39)
ikinci el thinkpad demeye geldim, thinkpad t430
gidiyorum.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (14.09.17 00:57:58)
Baba ne yapıyosun ya hometech alınır mı
ikinci el thinkpad. Senin ilacın bu. Ama t430 değil x220 falan.

  • Giovanni Pipitto  (14.09.17 12:02:30)