[]

alan adı yönlendirme işleri

merhaba,

bir firmadan aldığım hosting ve domaini beraber aldım, sitemi kurdum. sunucuda sitem sorunsuz çalışıyor.

sub.xyz.com şeklindeki sitemi, goddady'den aldığım qwe.com adı altında nasıl çalıştırabilirim?

bu işleme ne denir? addon ekleme mi, rumuz ekleme, eş domain...

sunucuyu aldığım yerdeki paketimden ayar yapmam mı gerekiyor?


not: qwe.com'a girince sub.xyz.com a yönleniyor. url'in değişmesini istemiyorum, kullanıcı qwe.com'da kalsın.

 
tr.godaddy.com
Şuraya bir bakın ama mümkün olmama ihtimali de var çünkü bazı hostingler mesela 1 site, 2 site gibi özellikle satılıyor olarak gördüm.

  • atom karincanin torunu  (13.09.17 01:18:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.