[]

JS ile yüklenen sayfanın yüklendiğini anlamak

Merhaba,

Scroll oldukça içeriği yüklenen bir web sitesi var. sayfadaki tüm elementleri yüklemek istiyorum. bunun için önce açılışta scroll eden bir komut çalıştırıyorum, ve içerik yükleniyor.

ancak sayfanın artık sunucuya istek gönderip göndermediğini tespit etmem lazım. isteklerinin bitip bitmediğini nasıl anlarım?

NOT:
document.readyState her zaman "complete" veriyor. yükleme devam etse de, etmese de.

 
xhr'i override edeceksin, her open bir değeri + layacak her complete - leyecek, değer x süre 0 kalırsa olay bitmiş demektir.


  • selam  (10.09.17 20:43:18) 
eklentide yazabilirsin bunun için, bir eklenti yazıp network state'i takip edeceksin, x süre bir eylem olmazsa document üzerinde bir event fire edeceksin, sonra senin kodun çalışacak


  • selam  (10.09.17 20:44:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.