Erdoğan?

Mezhepçiyse niye ambargoyu delmek için İran'a yardım ediyor?

Amerikancıysa niye ABD ambargosunu deliyor?

atayizler göreve.

teşekkürler.

Adı m ile başlayan iğrenç bir davranış var. O.

  • yaren  (09.09.17 23:25:38)
O dönem İran'dan içi para ve altın dolu tırlar Türkiye'ye gelip kayboluyordu, onunla bir ilgisi olabilir.

  • angelus  (09.09.17 23:28:29)
İyi de söz konusu 'olay' ABD'nin gözünde İran ambargosunun delinmesi iken, İran'ın gözünde devletin dolandırılması (angelus'un dediği gibi İran para ve altınının kaçırılması). Hatta işin içinde olan İranlı Babek Zencani idam cezasına çarptırıldı. Birilerinin İran'a yardım etmesi söz konusu değil.

  • protector  (09.09.17 23:33:06)
@protector o da doğru aga. ama sanki önce bu iş çeşitli vasıtalarla ambargoyu bypass edilmesi için iran rejimi gözetindeyken bu arkadaşlar bal kavanozuna ellerini fazla soktu gibi.

  • FeykIM  (09.09.17 23:39:29)
Adamın derdi ne ambargo ne de ABD. Derdi bozduğu ekonomik dengelerin geçici olarak ayakta durması için piyasa ya sıcak para ve altın girişi sağlamak

  • superjax  (09.09.17 23:51:12)