yol bisikleti

alasım var ama emin değilim bana uyar mı sever miyim, kullanımı kolay mı zor mu diye? bunun için istanbul'dan bir günlük yol bisikleti kiralamak istiyorum ama aradığım hiç bir yerde yok. Sizin bildiğiniz yer var mı drop bar yol bisikleti kiralayan?

bike & outdoor'da giriş seviyesi yol bisikletleri olması lazım kiralık. arayıp sorun isterseniz. kullanımıyla alakalı bir zorluk yok. doğru bisiklet seçimi, doğru sele ve ekipman seçimi ve düzgün bir bike fit ile inanılmaz kolay ve keyifli olur. tabi bu yazdıklarım olmazsa eziyet haline gelir.

  • Tears of Devil  (07.09.17 16:43:21)
Bu sene başında orta seviye bir yol bisikleti aldım ancak istanbul'da mahallede rahat kullanamıyorum. yollar maalesef mayın tarlası gibi ve yol bisikletinde süspansiyon vs olmadığı için yerdeki tüm titreşimleri vücuda veriyor. o titreşimler benim belimde şiddetli ağrı yapıyor. sadece haftasonları kartal-caddebostan arası bisiklet yolunda ya da sahilyolunda kullanıyorum. oturuş pozisyonu, sürüş keyfi falan bambaşka tabi, gayet keyifli.
karbon kadro kaliteli bir yol bisikletinin titreşimleri daha iyi sönümlediğini duymuştum. benimki alüminyum.

kiralık olarak da caddebostan'da cadde bisiklet'te olabilir. bir arayıp sorabilirsiniz.
  • japon askeri  (07.09.17 16:52:20)
bostancı'ya yakınsanız bisiklet evim diye bir yer var orada vardı diye hatırlıyorum.

(0216) 416 00 34
  • nıç  (07.09.17 17:09:00)
Ne amaçla, nerede, günlük kac km kullanacağınız karar vermenizde etken olacaktır. Ama kişisel tecrubelerim yol bisikletinin haliyle en akıcı bisiklet olduğu yönünde.

  • karacigerim vur kadehlere  (07.09.17 17:15:29)
her yere bakmıştım ancak en son cadde bisiklette buldum, sağ olun:)

  • hlt1985  (07.09.17 17:16:39)