[]

Tıraş makinesi bakımı

Geçen sene Philips'in orta karar bir makinesini almıştım. Şu an modelini hatırlamıyorum ama 200 lira civarı bir para vermiştim. Sakal ile vücut için ayrı birçok başlığı ve bıçağı var makinenin. Çalışmasında problem yok az kullandığım başlık ve bıçakları taktığımda ama asıl sakal kesmek için kullanılan ana bıçağı taktığım zaman makine tam randımanlı çalışmıyor. Sanki içi doluymuş gibi zar zor çalışıp bir süre sonra da duruyor. Ne kadar temizlersem temizleyeyim bıçağı bu olayı çözemedim. Benim bilmediğim bir çeşit bakımı mı var bu işin?

Not: Bu arada bıçak diyerek makineye takılan ve doğrudan kesme işlemi için kullanılan metal aparatı, başlık diyerek de bıçağın üstüne takılan tarağımsı aparatı kastediyorum. Farklı isimleri olabilir, o yüzden belirtmek istedim.


 
eğer hiç bir madde yoksa yakında bıçağın oralara dönen zımbırtılara falan kolonya dökmeyi dene.


  • passion rules the game  (07.09.17 13:14:20) 
Kolonya ve alkol ile temizlememe rağmen fayda etmedi. Sadece o başlığı satın alabileceğim bir yer var mıdır?


  • jack of hearts  (07.09.17 13:17:07 ~ 13:18:18) 
  • yeteramadenedimherseyi  (07.09.17 13:27:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.