tütüne geçeyim mi

2 günde 1 sigaraya para vermek koyuyo artık yav, sarmayı falan da biliyorum tütüne geçsem mi? ne diyorsunuz tütüncüler?

seviyorsanız ve keyif alıyorsanız geçin,
ama bence tütün sarmak keyifli bir iş değil. bayıyor bir yerden sonra, tadı da güzel olmuyor her seferinde.

  • luchetti  (30.08.17 23:13:11)
kesinlikle geç.

hem tadı çok hoşuna gitmeyecek, az içeceksin.

hem sarmayla uğraşman gerekecek her defasında, yine az içeceksin.

hem daha ucuz, alırken kazanacaksın :)

otlakçıların varsa onlar da seni terk edecek.
  • runagain  (30.08.17 23:13:57)
2 gün kadar arkadaşla old holborn içtiydim tadı fena gelmedi sadece 3-5 nefeste bitmesi garip geliyordu hızlı yanıp bitiyor yani. onun dışında sarmanın bayması olayı içen arkadaşlarda genel olarak azaltmalarına yaramıştı diye hatırlıyorum.

  • shotgunwoman  (30.08.17 23:14:41)
Geçme iğrenç ya tütün, sen ne kadar tatlış güzel bi kızsın tütün sana hiç yakışmaz ;_;. Hem bir araştırma okumuştum tütün daha zararlıymış. Bulursam atarım.

  • ekaterina  (30.08.17 23:16:13)
@vegas e sigara hiç içemedim ya acayip öksürtüyordu beni

@ekaterina zararını geçtim artık ya düşünsem bırakırım zaten :D tatlış kız ve sarma sigara konusunda yorum yapamicam ama
  • shotgunwoman  (30.08.17 23:21:39 ~ 23:21:49)
Geç, tam senlik, çok yakışır.

  • harvey  (30.08.17 23:41:15)
  • shotgunwoman  (30.08.17 23:43:01)
Geç. Etrafımda geçip pişman olan yok. Çok daha avantajlı. Her şeyden öte denemekten zarar gelmez.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (30.08.17 23:57:15)
günde 10 dal içiyorsan geç. golden virginia sarı/yeşil, old holborn falan deneye deneye ideal tütünü bulursun.

  • zgrydn  (31.08.17 00:11:52)
saydıklarınızın hepsini denedim arkadaşlar ama en çok old holborn u sevmiştim

  • shotgunwoman  (31.08.17 00:14:23)
Valla parasını tadını bilemem ama ben sigara kullanan biri olsam kesin tütün içerim sarması vs. Çok güzel görünüyor. Bence ayrı bir havası var onun. Şöyle güzel de bir tabaka alırsın müthiş.
Konu ne zaman buraya gelse ulan acaba diyorum ben niyeti bozmadan kaçayım iyi akşamlar.
En azından bir süre dene baktın olmuyor dönersin yapacak bir şey yok.
  • mutekebbir  (31.08.17 00:19:33)
geçme iğrenç bişey

  • follow rivers  (31.08.17 00:25:02)
Aklın varsa geç kardeşim. ben 6 ay oldu tütün içiyorum 1 yıldır kapatamadığım kredi kartı borcumu kapattım

  • ugrcn  (31.08.17 00:33:41)
ameleliği çok, geçme.

  • cay koy geliyorum  (31.08.17 00:39:56)
o paket sigaraların ne kadar boktan bir tada sahip olduğunu farketmek istiyorsan geç. el alışıyor bir süre sonra. avantajları çok

  • bir sevgi faresi jamal  (31.08.17 01:28:43 ~ 01:29:35)
maddi açıdan güzel. sarması falan da bence ugrastırıcı değil. fakat ağız cevresinde renk değişimine sebep oldugunu düşünüyorum. bu yüzden bıraktım. ağız cevrem sarımtrak bir renk almıştı.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (31.08.17 18:01:40)