Askerde kullanılacak telefon önerisi?

Aslında en basic telefonları biliyorum da urun.n11.com , şunu alsak nasıl olur? İçine biraz sevdiği şarkıları falan atarım diye düşündüm, hem radyosu var belki dinleyebilir :') Aaa bunun radyosu var, çift simli diye almamazlık ederler mi? Teşekkürler.

Yamulmuyorsam iç hizmet kanununa göre radyo kullanmak serbest ama üzerinde trt bandrolü olmalı ve TRT dışında bir frekansın dinlenmesi yasak. Yani isterlerse bu kanundan ceza alabilir.

  • goodz  (27.08.17 12:26:42)
günümüzde akıllı telefon hariç, içerisinde askercell hat olan telefonlara sıkıntı yok. asker kantinlerindeki telefonları hiç kurcalayıp da bunda radyo var mı diye bakmadım. nizamiye girişinde tek baktığımız akılsız telefon+ askercell hat ise tamamdır. yoksa el koyuyorduk.

  • blue eyes white dragon  (27.08.17 12:37:57)
Kamerasi da yok. Guzel secim. Al bunu askercell ile birlikte. Ustada sansliysa akilli telefonunu kullanir zaten.

  • brad pitt  (27.08.17 12:49:22)
al al, bundan bi şey olmaz. hele ki askercell'le kullanıyosan sıfır sıkıntı. çift hat, radyo falan önemli değil. trt olayından bi şey çıkmaz. al.

  • Delay Fuze  (27.08.17 12:56:38)