[]

Garip Klavye Sorunu

Merhabalar msi gt72 dominator sahibiyim. Pc tün sorunsuzdu eve geldim açtım klaveyede bazı sorunlar keşfettim. A harfine bastıgımda ad yazıyor d bastıgımda ad yazıyor. E harfi bazen çalışmıyor bazen çalışıyor. Nasıl bir sorun olmuş olabilir ve nasıl çözebilirim? Şu an pc de sistem kurtarma yapıyorum ( pc dosyalarını silmeden windows ayarlarını fabrikaya döndüren ayar) windows 10 kullanıyorum teşekkürler.
 
sene 2005-2006, fijutsi-siemens laptobumda birerbir aynı sorun vardı. hızlı yazarken oluyordu sadece. a ya basınca q da yazıyordu vs vs. bios'unu update ederek düzelmiştim.


  • washe  (26.08.17 00:41:29) 
@washe acaba biosum güncelmi diye nasıl kontrol edebilirim?


  • paraboks  (26.08.17 00:49:04) 
us.msi.com

sanırım senin laptobun zaten tek bi bios'u var henüz :/
  • washe  (26.08.17 12:53:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.