Sağlıklı Atıştırmalık/Kahvaltılık/Ara Öğün Önerisi

şimdi bir coffee shop düşünün, beyaz yakalıların yoğun olduğu bir bölgede. bu insanların sabah chia puding gibi granola gibi sağlıklı atıştırmalık alacakları bir yer yok.

fakat bu tip gıdaları ben de çok fazla tüketmediğimden trendleri çok yakından takip edemiyorum.

özellikle take awaya uygun, sabah ve ara öğün için menüye bu tip basit, önden hazırlanabilen alternatifler eklemek istiyoruz. Neler eklenebilir?

chia pudingi ve granolayı yazmışsınız zaten, bence yoğurtlu/sütlü, yulaflı, meyveli smoothieler hazırlanabilir.

  • 111111  (25.08.17 11:31:55)
nero'da satılan yoğurtlu, meyveli, tadı bir garip müsli olabilir.
galeri13.uludagsozluk.com

bizim şirkette nero var, herkes sabah kahvaltıda bu çirkin şeyi yiyor. çünkü sağlıklıymış.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (25.08.17 12:06:07)
Yulaflı kurabiyeler ve kekler yapabilirsiniz, birçok tarifi var özellikle sporcu beslenmesine yönelik youtube kanallarına bakın.

  • nopnog  (25.08.17 12:07:02)
@nopnog'un cevabını okuyunca aklıma geldi.
dogalvekolay.wordpress.com

bu sitedeki dut kurabiyelerinden yapmıştım geçen sene, tatları çok çok güzel oluyor.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (25.08.17 12:28:47)
sabah ve ara öğün demişsiniz ama yine de paylaşmak istedim. ben bir geziye falan gideceğimiz zaman, karnabahardan kısır ya da yeşil mercimek salatası yapıyorum. herkes bayılıyor, akmıyor, kokmuyor, hem sağlıklı hem tok tutuyor. her ikiside salata formatında satılabilir belki.

  • Phoebe  (25.08.17 14:32:57)