Game of thrones'a başlanmalı mı?

Hep çok popülerdi, ortalıkta sürekli spoiler dolanıyordu hiç başlayasım gelmedi, farklı farklı belki yüzlerce yabancı dizi izledim ama izleyesim hiç gelmedi.

Sizce izlemeli mi?

Bir oturuşta izle, mis.

  • veritaslibertas  (23.08.17 18:58:06)
kitaplarını okuyun...

  • luchetti  (23.08.17 18:58:56)
Ben de aynı şekilde.. Bitince başlıycam karar verdim.

  • lcha  (23.08.17 18:58:56)
izle tabii, şahane.

  • fragile lady  (23.08.17 19:09:04)
House of cards, fargo,true detective, bron broen, spartacus, boardwalk empire, prison break, sopranos, the missing hepsini izleyip cok sevdim. Populer olup da abartmislar dedigim sadece breaking bad oldu. Ama game of thrones a gecen sene basladim 6 sezonu bir haftada izledim.bence dehset guzel. Yalniz sunu soyleyebilirim kitaplarinin guzelligi bambaska.

  • a r a m i s  (23.08.17 19:10:48)
Ben de çok uzun süre erteledim.
Yanlış hatırlamıyorsam 3. Sezon bitince başladım hepsini iki günde izledim.
Sonra güncel olarak takip etmeye başladım.
Tamamen bittikten sonra baştan izlemeyi de düşünüyorum.
Gelecek sezon sonmuş bitince başla bence.
  • mutekebbir  (23.08.17 19:24:09)
3. sezonda bıraktım ama izlenebilir. Bazı bölümler çok sıkıcı. Bir oturuşta izlenecek bir dizi değil kesinlikle. Narcos desen neyse de 7 sezonluk dizi öyle hemen bitmiyor.

  • dissendium  (23.08.17 19:40:06)
Ben 2'nin ortalarında biraktım, eksikliğini hiç hissetmiyorum şahsen.

  • manuel mandalina  (23.08.17 19:45:03)
fantastik şeyler sevmiyorsanız ama vaktiniz bolsa izleyin gitsin. fantastik seviyorsanız zaten izleyin. 1. kategoride bahsettiğim gibi iseniz çerezlik gelecektir dizi bendeki gibi. vakit bol şimdilik izliyorum gidiyor.

  • tuzumkuru  (23.08.17 21:04:12)