[]

izmir'de yasanacak bolgeler

izmir'e tasinmam gerekebilir. nerelerden ev bakmak lazim?
alsancak disinda bilmiyorum izmir'i 
iş nerede olacak?

karşıyaka, bayraklı, bornova manavkuyu tarafı güzel yerler.

bir de kısıtlarınız nelerdir? her yere yakın olsun, sakin olsun park yeri sıkıntısı olmasın, toplu taşıma dibimde olsun vs.
  • ilkot  (21.08.17 11:50:01 ~ 11:50:16) 
İzmir 'in her bölgesi'nde yaşanacak yerler de vardır, yaşanmayacak yerler de. Önemli olan senin kriterlerin. Örneğin, ksk de onur mahallesi'nde oturulmaz ama diğer her yerinde oturulur gibi.


  • velasco  (21.08.17 12:34:26) 
mahalle guvenli ve temiz olsun
yakininda market olsun

  • my pink  (21.08.17 13:56:03) 
Kira araligin nedir?


  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (21.08.17 14:18:44) 
karşıyaka, mavişehir, bostanlı


  • gazozailacatmauzmani  (21.08.17 14:34:08) 
karşıyaka, mavişehir, bostanlı +1


  • veritaslibertas  (21.08.17 14:39:15) 
nereye bagli bu semtler? sahibinden coma bakiyorum ev icin, once ilceyi bilmem lazim


  • my pink  (21.08.17 15:32:18) 
Karşıyaka altında;

Alaybey (Tümü)
Denizbostanlısı (Tümü)
Yalı
Karşıyaka (Aksoy, Bahriyeüçok, Donanmacı, Latife Hanım)
Nergis (Nergis)
  • awareim  (21.08.17 17:43:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.