[]

Istanbul soforlu arac kiralama

Selamlar,

7 kisilik bir misafir grubuma Istanbulu gezdirecegim, bunun icin soforlu arac kiralamak istiyorum. Arac 9 kisilik olursa bizim icin daha konforlu olacak. Internetten arastiriyorum ama belki buradan tecrubeli olan arkadaslar vardir diye once size danisayim dedim. Nereden bulayim? Oneriniz var mi?
Muhtemelen surekli Avrupa yakasinda olacagiz, Anadoluya gecmeyebiliriz.

 
2 sene önce sahibinden sitesi üzerinden şöförlü vito kiralamıştım. gayet rahattı. öncesinden yapılacakları şirkete bildirince size belli bir fiyat çıkarıyorlar. direkt telefon numarası veremeyeceğim 2 yıl geçti kaydı kuydu kalmadı malesef elimde.


  • prezarlatif  (16.08.17 15:02:21) 
0535 207 37 19, şoförün adı Ferit.

Mercedes Sprinter ile çalışıyor, fiyatı da genele göre makul.

Bisikletçilerden selam söylerseniz yardımcı olur.
  • duseyazar  (16.08.17 15:13:36 ~ 15:13:49) 
Profesyonel ve güvenli olsun derseniz aşağıdaki iki şirket iyidir.

www.hittransfer.com
akustik.tc (İstanbul ofislerini yeni açtılar, iletişim sayfasındaki numaradan bilgi alabilirsiniz sanırım)
  • nodrap  (16.08.17 15:18:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.