Lars von Trier Filmleri

En sevdiğiniz Lars von Trier filmi hangisi? Nedeniyle birlikte yazarsanız şahane olur. Sevgiler <3

nemfomanyak. bolca cinsel seks var çünkü.

  • zgrydn  (10.08.17 21:59:48)
dogville. çok estetik buluyorum.

  • ben demistim zaten  (10.08.17 22:10:56)
lars von trier pek sevmem. ama melancholia ve dogville iyiydi baya.

  • tepedeki psychedelic adam  (10.08.17 22:11:09 ~ 22:11:20)
dancer in the dark. biçim açısından zevkime en yakın filmiydi sanırım. björk de artısı tabii.

+bu arada ben de pek sevmem filmlerini.
++breaking the waves de onun filmiydi ya. tamamen çıkmış aklımdan. ikisi arasında kaldım şimdi. björk artısıyla dancer in the dark diyeyim yine.
  • misterturist  (10.08.17 23:02:45 ~ 23:14:28)
Antichrist
Melancholia

  • veritaslibertas  (10.08.17 23:32:18)
Dogville

  • baldur2  (10.08.17 23:41:52)
Benim en sevdiğim yapımı, "Riget". Ama TV filmi. Çok çok etkilenmiştim. Muhteşem bir film.

  • old possum  (11.08.17 01:35:09)
Dogville

  • fasulyek  (11.08.17 11:51:06)
Filmlerinin gösterim zamanları beni etkiliyor.
Melancholia filmi gösterime girdiğinde gezegenlerle ilgili bir durum vardı şimdi tam hatırlamıyorum.
Bir psikopatın kafasının içinde dolaşıyorsun resmen :)
İzliyorum, etkileniyorum ama seviyorum, sevmiyorum demek adamın yapmaya çalıştığı şeye ters. Ruh hastası manyak:D
  • sadegazoz  (11.08.17 12:09:49)
sadegazoz +1, bu adamın filmleri sevmelik değil gibi, yani ben izlediğim şeyden tatmin olmuş bi şekilde ayrılıyorum filmden ama "sevmek" diyemem buna. antichrist izlediğim zaman itibariyle okuma yapmayı çok sevdiğim bi döneme denk geldiği için ona baya bi kanalize olmuş, kafa yormuştum; o bakımdan sanırım benim en çok "uğraştığım" trier filmidir. onun dışında beş engel'i bahsettiğim sevme eylemine zorlamayacak bir türde olduğu için rahat rahat seyretmiştim.

  • Bruce  (11.08.17 12:26:11)