[]

2010 Seat Ibiza FR

Alinir mi?

KM: 88000
Otomatik DSG sanzuman
1,4 TSI
150 beygir.

Genel yorumlarinizi alabilirmiyim? Birde ici nasil bu arabanin? Cok mu kucuk? Benim olculerime gore Corsa gibiyse normal, Clio gibiyse kucuk oluyor.

Araba 250 km uzakta yorumlara gore gidip gorucem.

Simdiden tskler!

 
Dsg'yi nasıl kullanmış bunu bilemezsin. O yüzden risk dsg'de her daim var ikinci elde özellikle. Adam yokuş yukarı geri geri çıkmış, direkt p'den park etmişse sorun çıkarabilir elinizdeyken. genişlik açısından da b sınıfı ortalaması. Ön tarafı iyi, arka koltuk dar, bagaj iyi diyebilirim.


  • steven wilson  (04.08.17 16:48:16) 
ikinci el dsg büyük tehlike. detaylıca baktırmak gerekli.


  • jugador  (04.08.17 17:08:30) 
al ma


  • jamswety  (04.08.17 19:50:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.