[]

yazılım test mühendisliği ön eleme mülakatı

merhaba, bu soruyu bir arkadaşım adına soruyorum.

başvurmuş olduğu büyük bir e-ticaret sitesinden "yazılım test mühendisliği" pozisyonu için bir bir ön çalışma linki göndermişler. bu ön çalışma yaklaşık iki saat sürecekmiş.

daha önce böylesi bir online değerlendirmeye giren olduysa nasıl bir şey olduğundan bahsedebilir mi? nasıl bir sınavdır bu, ne sorulur? iki saat süren bir test olduğu söylenince arkadaşım tek seferlik bir link olduğunu düşündüğü için tıklamamış. ön hazırlık yapmak istemiş.

 
site hangisi özelden gönderir misin duruma göre yorum yapabilirim.


  • ougkour  (03.08.17 21:38:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.