[]

ev arkadaşı için site

ev arkadaşı bulmak için duyuru dışında kullanılabilecek siteler var mı?

bu arada istanbul'da avrupa yakasında metroya yakın yerde kadın ev arkadaşı arıyorum.


 
Facebook'ta itü sosyal, itü emlakçıya para verme, boğaziçi housing grupları.


  • ekaterina  (30.07.17 14:43:52) 
evarkadasi.org iyidir.


  • runagain  (30.07.17 14:48:06) 
evarkadasi.org'dan böbreğini almaya gelen de çıkar komple seni de. hiçbir site yok ev arkadaşı için o yüzden en iyi yol yine facebook en azından insanların azıcık da olsa bilgilerini görebiliyorsun.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (30.07.17 14:53:09) 
www.yerimegel.com ODTÜ'den benzer dertleri olan öğrenciler tarafından oluşturulmuş bir platform. Şurayı okuyunca çok iyi fikir olduğunu ve ise yarayabileceğini düşünmüştüm: www.google.com.tr Şimdilerde "Evime temiz, dürüs (Dürüs, evet.), güvenilir bayan arkadaş arıyorum." ilanlarına da rastlıyorum fakat maksadına uygun kullananlar da var elbet. Bu detayları da bilerek bir bakın isterseniz.


  • olanlaolunmaz  (30.07.17 22:31:30 ~ 22:32:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.