Sulu boya onerisi

Merhaba,

Kardesim evde kendi haline sulu boya yapmaya basladi. Guzel de boyuyor aslinda ve ona biraz daha kaliteli boyalar almaya karar verdim. Hangi marka sulu boya ve firca onerirsiniz?

Tesekkurler

Orta kalite Derwent, Talens, yüksek kalite Winsor&Newton alabilirsiniz. Yaşına göre erken olabilir, hiç gerek de olmayabilir. Daha çok kağıt alın, kaliteli kağıtlar da alabilirsiniz suluboyaya yönelik. Boya kadar kağıt da etkiliyor. Fırçada da Pebeo klasik orta kalitedir.

  • nilmiye  (29.07.17 12:34:59)
Van Gogh sulu boya da güzeldir. 12-15 renkli bir takım alırsanız sonra tek tek satılan renklerden de alıp destekleyebilirsiniz.
www.tahtakalehobi.com
Bu üçü başlangıç için güzel setler. Fırça için de Vincent fena değil. Bir de kaliteli sulu boya kâğıdı+1
  • kobuzchu kiz  (29.07.17 14:10:55)