Kızlar, farlarınızı açtıktan ne kadar süre sonra atıyorsunuz?

Genelde 18m yazıyor biçilen ömür, bu yüzden bir sürü far attım baya eskilerdi. Bazılarına kıyamıyorum çok az kullanmışım 2-3 yıllık falanlardır. Ne diyorsunuz?

valla hiç 2-3 yıl dayanan farım olmadı. şu an beğendiğim bi renk var hemen hemen her gün onu sürüyorum, 6 ay dayanmıyor. ama bitmediyse atmazdım sanıyorum fondoten vs değil sonuçta. böyle şeylerde pek takıntılı değilimdir.

ayrıca birbirinin aynı olan far paletlerinden doldurumayın evinizi rica ediyorum, bence resmen para tuzağı.
  • elorelia  (26.07.17 19:35:11 ~ 19:39:19)
Atmıyorum 10 yıllık farım var hala ilk gündeki performansını veriyor. Bence bunlar yalan, kokusu değişmediyse hiçbir şeyi atmam.

  • ekaterina  (26.07.17 19:44:45)
ekaterina + 1

10 yıllık farım da var. Kırılıp dağılmadıkça ya da yapısı bozulmadıkça kullanıyorum. Her gün kullanmıyorum. Yazın çok kullanmam. Kışın da kıyafetin rengine göre dört renk gölgeli karışım yaptığımdan kolay kolay bitmiyor.
  • aychovsky  (26.07.17 19:53:40 ~ 19:54:01)
atmıyorum

  • balpolen  (26.07.17 20:00:42)
Hic attığım farim olmadi. Cok nadir kullaniyorum zaten yilda iki kere far surmek icin surekli far alip atmak manasiz geliyor. Performanslarinda bi degisiklik de gormedim hic. 10 yillik stick bi fondoten var onu bile cok nadir de olsa kullanıyorum. Eye liner rimel ve ruj cok eskiyse kullanmam herhalde.

  • passive aggressive  (26.07.17 21:43:05)
Benim de 10 yıllık var ve kaç liraya aldığım farı bitmeden atacak kadar zengin değilim. Gözümün üstünde birkaç saat duran şeyin nasıl bi zararı olabilir bilemiyorum, anormal bir bozulma koku vs görürsem ayrı tabii.

  • mslny  (26.07.17 21:59:09)
ben de atmam 5-6 senelik farım var, sonuçta hergün far sürecek kadar yoğun makyaj yapmıyorum +10-15 farklı renk olunca cok sık bitmiyor.

  • füt  (26.07.17 22:10:50)