[]

taksim-şişli-havalimanı ulaşım

selamlar
Haftaya vize için sağlık kontrolünden geçeceğim.
09.30'da taksimde olmak için sabiha gökçene kaçta varmam gerekir max?

bir de şişliden sabiha gökçene ne kadar zamanda giderim sizce dönüşte? ona göre de dönüş bileti alacağım aklımdaki 19.50 bileti.

 
köprüdeki o yöne doğru olan sabah trafiği 6.30 da falan başlıyor. bence en erken kaçsa onu alın. tabii eğer ikinci köprüden geçiyorsa o saatte havataş, erken gitmiş olursunuz biraz.

dönüş için de işinizin bitiş saatinin üstüne bi 4 saat koyun derim. gidiş tarafında da gişelerde sıkıntı oluyor akşam saatlerinde. mesai saatlerinde daha boş olur 50 dk da gidilir genelde.
  • interview with the vampire  (26.07.17 12:46:18) 
tas catlasin 7 de sabihadan e 11 e binmen gerek.


  • seljax  (26.07.17 13:07:20) 
@seljax adamı niye kadıköye yolluyon, bin havataş taksim arabasına git. en erken uçağa al bileti de.


  • hosein  (26.07.17 13:11:29) 
iki üçak var arkadaşlar
ya 40 tl fazla verip 5te varıcam
ya da daha ucuza 7de inicem.
tavsiyeniz?
  • logisticsmanager  (26.07.17 14:13:56) 
5 de çok erken olur şimdi ya. 7 de tam riskli saat.
gene de ben olsam sanırım 7 yi alırdım. tabi uçağın hiç rötar yememesi lazım, tam dakikasında inmesi lazım vs vs.
6 da varan bi uçak olsaydı iyiydi.
  • interview with the vampire  (26.07.17 14:43:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.