Dövme yardımı

İyi akşamlar , bacağımın üst kısmına dövme yaptırmak istiyorum .sizce bu dövmelerden hangisi daha uygun ,ben en çok medusa'yı beğendim ama kızı merve boloğur'a benzettiğim için soğudum biraz. yani medusa gibi şeyler mi yoksa sembol tarzı şeyler mi ? Renkli mi siyah beyaz mı ona bile karar veremedim , bir dövmeciye gideceğim elbet ama bir türlü netleştiremiyorum. Allahı'nı seven üzerime dövme modeli atsın

i.hizliresim.com

bu 4ünden yaptırma. Biliyorum yardımcı olmadım ama cık hoş değiller. En makulu medusa ki o da ne bileyim bir olmamışlık var. tabi senin bedenin senin kararın

  • nickfury  (26.07.17 01:11:51)
  • cemallamec  (26.07.17 01:12:14)
Bence de en makulü medusa ama dediğiniz gibi o bile tam değil

  • proustun bir aski  (26.07.17 01:16:20)
Pinterest'ten bak bence. Güzel şeyler oluyor orada. Bir de karar verip hemen yaptırma bence. Fikri bul sonra 1 sene falan alış o fikre kafanda..

  • twelfth  (26.07.17 01:22:53)
@datnet renkli olsun di mi , bence de renkli olsun ;)

  • proustun bir aski  (26.07.17 01:30:52)
@twelfth 1 sene çok uzun bir zaman değil mi

  • proustun bir aski  (26.07.17 01:31:23)
hiçbiri olmamış, renkli dövme riskli geliyor bana, her ten renginde aynı etkiyi vermeyebilir. renkleri dikkatlice seçmek gerek
ayrıca instagramda resul odabaş, eva karabdk, emrah özhan takip etmeni öneririm

  • part time pollyanna  (26.07.17 01:32:10)
instagram.com Soldaki güzel bence burda.

instagram.com Bu da bacakta güzel durur bence.
  • ekaterina  (26.07.17 03:30:50)
1 sene uzun bir süre gibi gelebilir ama sonuç olarak bunu üzerinizde ömür boyu taşıyacaksınız. Beklemekte fayda var.

  • leontocephaline  (26.07.17 03:50:52)
Medusa yaptır ama linkteki kötü. www.instagram.com

  • jazzabel  (26.07.17 08:37:18)
dövme modeli dövmeciden değil illustratorlerden beğenilir. sana özel olsun en azından madem tasarım yaptıramıyoruz çoğu dövmeciye. eva falan iyi güzel dövmeci de kadın gitti 1, dövmeleri çok küçük bacakla alakası yok 2, randevu bile alamazsın zaten 3, alsan da önceden çizdiği şeylerden birini seç yapayım diyecek şanslıysan 4, feci pahalıdır 5.
seni yansıtan somut yada soyut bişey beğen onun üzerinden git/araştır, dendiği gibi pinterest ve deviantart bunun için okyanus gibi.

  • hasmetizm 2046  (26.07.17 09:29:50)