kulaklık önerisi

plantronics, bose, sennheiser vs. bunların farkları nedir, ne önerirsiniz? hangisi gerçekten verilen paraya değmektedir?

Sennheiserın alt modellerini markete gittiğimde deniyorum. Kötüler. Markaya para vermiş olursun gibi. Amazondan f/p model araştır bence. Audophile sitelerde bu tarz konular mevcut. Yorumlar çok iyi diye aliexpressten Superlux 668b aldım. Müzik kulağım falan yok ama tırt telefonda hoş ses veriyor. Daha iyi ses kaynağıyla daha da hoş olur herhalde. Kulakiçi alacaksan trden al ama. Hemen bozuluyor nasıl olsa

  • glamdr1ng  (24.07.17 16:23:25)
Bu şekilde cevaplamak çok sığ olacaktır. Hangi model için soruyorsunuz örneğin? Marka olarak değerlendirmek çok yanlış olur.
Önce bütçenizi belirleyin. Sonra ne tarz müzik dinlediğinizi. Ondan sonra araştırma yapın. bose da sennheiser da iyi markalardır. sennheiserın 20 tlye de kulaklığı var 10bin tl'ye de.
techno-fi.net bu forumda vakit geçirin ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.
ingilizceniz varsa daha kapsamlı bir forum da bu www.head-fi.org
  • veritaslibertas  (24.07.17 16:33:52 ~ 16:34:07)
ben de fena merak sardım bu kulaklık işine, ama bence öncelikle kullanım ne üzerine ve nasıl olacak bütçe nedir o konuyu belirlemek daha mantıklı

  • baharat  (24.07.17 16:39:19)