En sevdiğiniz öğün

En sevdiğiniz öğün ne? Ben kahvaltıcıyım saatlerce kahvaltı yapmaktan çok zevk alıyorum. Arkadaşım geçenlerde bir genelleme yaptı türkler en çok kahvaltıyı sever diye. Bu doğru mu? Ben böyle bir genelleme duymamıştım.

Kahvaltı tabi ki :)

  • megalomaniac  (09.07.17 01:53:07)
Kahvaltı + 1
Bazen akşam yemeği yerine de kahvaltı yapar, sevinirim :)

  • aychovsky  (09.07.17 01:54:57)
kahvaltı

  • sta  (09.07.17 01:56:40)
kahvaltı <3

  • nundu  (09.07.17 01:59:14)
akşam yemeği.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.07.17 02:02:20)
Akşam yemeği.

Kahvaltılardan pek hoşlanmam. Uyandıktan sonra yemek yemeye çok üşeniyorum. Hatta biraz zaman geçsin diye beklediğim bile oluyor.
  • dissendium  (09.07.17 02:03:26)
akşam yemeği.

  • blatta hiberna  (09.07.17 02:05:19)
Kahvaltı+1

Bir kere kahvaltı güne başlangıç, güneş tepede mis gibi enerjik oluyor insan. Bugün 3 saat oturdum ya masada. Yapacak işler olmasa 6 saat olurdu ki yarın da bi 3 saat olacak:)

Akşam yemeği demek yorgunluk demek günün bitişi demek benim için.
  • hemsta  (09.07.17 02:08:45)
Yemeğin bizzat kendisine hayranım ben. Yaparım da yerim de. Ayrım yapmam sabah öğle akşam kusluk ikindi 5 çayı 6 kahvesi hepsini seviyirum.

Not 71 kiloyum
  • sejlav  (09.07.17 04:01:11)
Evde yiyeceksem kahvalti, disarida yiyeceksem aksam yemegi.

Evde arkadaslarla hazirlanan, basinda 10 saat oturulan kahvalti masasi baska, ya da tek basima sabahlari yumurta kirip peyniri dilimledigim kahvalti filan ayri ^^ disarida bir mekanda kahvalti israfla esdeger benim icin, acik bufe olsa ister istemez cok yiyorum, kahvalti tabagi olsa yarisi recel filan, sevmem pek. Elime sandvic vs alip yiyeceksem zaten benim icin kahvalti degildir o, zorunluluktan yenen kahvalti benzeri sey olabilir ancak. Ha bu arada evde saatlerce kahvalti hazirladigim dusunulmesin, max 10-15 dkda hazirliyorum omletimi vb.

Aksam yemegini ise yemek yapmayi sevmedigimi farkettigimden beri evdeysem sevmiyorum, disarida yiyeceksem, hele otantik bir yerdeysem ancak seviyorum ve heyecanlaniyorum :D
  • kuehles blondes  (09.07.17 04:37:02)
iyi bir kahvaltı ve bol zaman mükemmel bir şey.

ama genelde uykumu alamadan uyandığımdan dolayı kahvaltılarım hep aceleye gelir.

o yüzden akşam yemeği.
  • ravenclaw  (09.07.17 04:52:17)
benimki de kahvaltı

  • peki madem  (09.07.17 09:24:30)
Akşam.

  • nick konusunda kararsizim  (09.07.17 10:18:09)
Akşam. Saatlerce sürecek. Önce antresi sonra ara sıcağı vb.tatlıya kadar gidecek.

Kahvaltı çok kısıtlı bir şey bana göre. Ruhumu doyurmuyor. sırf yapmış olmak için yapıyorum.
  • cocodancer  (09.07.17 10:29:47)
Akşam yemeği.

  • noluyo yaa  (09.07.17 11:26:36)
kahvaltıyı hiç sevmem. öğlen aksam fark etmez ikisi de güzel.

  • kuzey li  (09.07.17 11:31:08)
Bazen "Artık uyanalım da kahvaltı yapalım" diyerek uyuduğum oluyor, o yüzden gönül rahatlığıyla kahvaltı diyorum.

  • yaraticinick  (09.07.17 11:38:30)
Tek başımaysam kahvalti hiç sevmem. Hazırlamam bile. en az bir kisi daha varsa yanimda cok severim. Ama güzel bir aksam yemegini yalnızsam da yanimda biri varsa da cok severim. Özenerek hazırlarım.

  • aquarium  (09.07.17 11:50:05)
Ben genelde iki ogun besleniyorum. Dolayisiyla iki ogunden de zevk aliyorum oldukca. Yalniz kahvalti yapinca evet guzel bir sey. Aslinda en guzeli sabah kahvesi..

  • qazaqwsx  (09.07.17 13:42:58)
kahvaltıyı pek sevmem. uzun yıllar kahvaltı yapmadan yaşadım diyebilirim. akşam yemeği olmazsa olmazımdır :)

  • burya  (09.07.17 14:27:24)
Ben yemek yemenin her türlüsünden zevk alan bir insanım ama en çok çeşit çeşit salataların, mezelerin olduğu öğünleri seviyorum. Dolayısıyla akşam yemeğinde oluyor daha çok sevdiğim şeyler. Kahvaltıyı da eskiden pek sevmezdim ama artık kahvaltı da ayrı bir zevkli geliyor. Kahvaltıdaki taze simit mutluluk sebebi mesela benim için.

  • ms brownstone  (09.07.17 14:45:08)