Alkol isteğini azaltacak ilaçlar

Alkolik değilim, bunu belirteyim :)

Göbek yapmaya başladım. Her akşam iş sonrasında 2-3 tane içerim keyif amaçlı ama dediğim gibi göbek yapmaya başladım :/

Sadece Cuma, Cumartesi içeyim diye kendimi şartlayacağım ama destekleyici de bir ilaç kullanayım mi düşünüyorum..

Ne yapmalı ?

Ilaclik bir durum yok. Aliskanliklarini degistereceksin. Azicik irade. O saatlerde sana keyif verecek baska aktivetelere yonel. Her aksam 3 tane icmenin vucudun icin keyifle hic alakasi yok.

  • qazaqwsx  (05.07.17 11:10:33 ~ 11:11:58)
yanında yediğin şeyleri azalt, çünkü araştırmalar gösteriyor ki bira değil patates / çerez yapıyor göbeği.

  • hosein  (05.07.17 11:30:00)
spora başla

  • superb  (05.07.17 11:31:38)
benzer durumdayım, araştırmak için not almıştım kısmet olmadı: ödül mekanizması

  • probiyotik  (05.07.17 12:02:10)
hiçbir kaynak yok ama ben kendim için, canım bira çektiğinde (genelde her akşam) kilo almamak için birazcık taze zencefil rendeleyip maden suyuna koyuyorum, onu içiyorum. içki içesim ve tatlı yiyesim gidiyor. belki psikolojiktir.

  • turk kizi  (05.07.17 12:49:42)
selincro var. ama içmeden önce alıyorsunuz aşırı içme isteğini azaltıyor, bağımlılık üzerine etkisi yok. siz yine de bir psikiyatr a görünün bence. kulaktan dolma ilaç alınmaz yaw.

  • tukenmez adam  (05.07.17 13:11:16)