Kızın erkekten yaşça büyük olması

25 erkek, 28 kız, sizce bu bir sorun mudur? ilerisi olur bugünü olur...

Benim için sorun değil.

  • dissendium  (30.06.17 22:27:17)
sorun olmaz, benim de benden büyük bir kız arkadaşım oldu. kafalar uyuşuyorsa ve birbrinizle denk iseniz güzel bir ilişki yaşarsınız. ama o kadından sonra diğer kadınlar çocuk gibi geliyor, soğuyorsunuz.

  • free bird  (30.06.17 22:33:57 ~ 22:34:34)
sorun olacak kadar yaş farkı yok.

kaldı ki sorun çıkaran aralık da muhtemelen geçilmişse yaş farkı çok önem arz etmiyor gözlemlerimce, nacizane.

yaşlar daha erken olunca biri öğrenci diğeri çalışan, biri askerliğini yapmamış diğeri ise "geç kaldım" telaşında olabilir. bu sorun olabilir, bugün. ileride olmaz.
  • dahinnotha  (30.06.17 22:45:35)
Normal

  • shenergy  (30.06.17 22:51:00)
Evleniyor benim 2 arkadasım. Aynı durumda olan. Bişey olmaz ama takan da takıyor. Ben de takabilirdim. Amk her şeye takıyorum zAten.

  • keep out  (30.06.17 22:51:55)
Kadına bağlı. Yaşça büyük oluşunu, erkeğin üzerinde hakimiyet kurmak için kullanmayacaksa neden olmasın? Yani, önyargı olarak soruluyorsa, ben yadırgamam. Olabilecekler için soruluyorsa da en muhtemeli, ilk yazdığım olabilir. Onun dışında, olgun kafa yapısı erkek için rahatlık olarak da düşünülebilir.

  • skooma  (30.06.17 22:52:34)
Bu tür ilişkilerin kadın tarafıydım uzun süredir. Erkeklerin olgun kadın arayışı işte...

Kendi açımdan diyebilirim ki olgun olarak adlandırılmak ve senden sürekli bir olgunluk beklenmesi gereksiz yorucu oluyor. Hiçbir zaman trip atamazsın, sitem edemezsin, her şeyi başarabiliyor olman gerekir filan. Zor yani.
  • devilred  (30.06.17 22:54:22)
O iki kişininin sorunu yoksa, gerçekten olur. Valla bak olur. Toplumun sana dayattığı kuralları umursayarak hayatının gidişatını toplumun eline verme, kendi hayatını kendi kararlarına bırak. Pişmanlık da senin olsun, mutluluk da.

  • birşeylersoracağım  (30.06.17 22:56:37)
kafaya takılacak bir fark değil. kişilere bağlı tamamen.

  • zgrydn  (30.06.17 23:08:53)
3 yaşın tantanasını yapmak bence komik. aranızda yaş farkı denilecek bir durum yok. akransınız.

  • shin  (30.06.17 23:19:10)
İleride olma ihtimali var. Olmayabilir de tabi.

  • arnold schwarzeneger  (30.06.17 23:22:31)
Önceden olsa hemen olmaz derdim ama şimdi benden hoşlanan 3 yaş küçük biri var sanırım. Çok da küçük değilmiş yani. Yaşlar 27-24

  • fallopian  (30.06.17 23:25:31)
kişisel olarak tercih etmem ama birkaç yaş sorun oluşturmaz.

  • pinkpeony  (01.07.17 00:13:12)
Benim sevgilim benden 3 yaş küçük, hatta aynı sizle, anlaşamıyoruz. Anlaştığımızı düşünüyordum ama olmadı maalesef, sürekli kendisini bir ast üst ilişkisi içerisinde hissediyormuş. Ben de onun bazı davranışlarından dolayı annesi gibi hissediyorum. Olmadı işte, zor bence. Bi de 28 yaş 3 seneye evlenmek isteyebilir, sen hazır olacak mısın o zaman?

  • ave maria  (01.07.17 00:20:51)
Ben de +10 yaş falan sandım. 3 yaş nedir allasen. Benim ilişkilerimin çoğu böyleydi. 3 yıl sorun edilecek kadar devasa bir süreç değil.

  • i m cool with that  (01.07.17 00:38:23)
Kadın statü ve para manyağı olmadıktan sonra sorun olmaz. Erkek 25 kadın 40 bile olabilir.

  • empedokles  (01.07.17 01:23:52)
30 yaş üstü olsalar daha iyi olurdu sanki.
25 yaşındaki erkek henüz çok toy olur/olabilir.

ama istedikten sonra olur elbette.
  • blatta hiberna  (01.07.17 12:36:22)
24 yaş erkek, 29 yas kadin seklini yasıyorum.

Gayet de guzel oluyor, erkek tarafi olarak ondan çok şey ogreniyorum, ogrenicem de..

Bazen sen cocuklasiyosun, bazen o. Yada tam tersi vs.vs.

Deneyin yani :)
  • bir3iki7  (02.07.17 23:46:40)