Yine bu laf

Kız arkadaşım kendinden tiksindirdi hafiften ayrılık lafı edince de intihar edeceğini söylemeye başladı,ey ahali mantıklı bir yol söyleyin vallah yıldım ya.

kızlar da bu yolu iyi buldu cidden.
al karsına acık acık konus, hafiften falan değil , düzgün bir dille niye ayrılmak istediğini sevmediğini anlat işte.
2. yol kendinden soğut, arama, mesafe koy vb vb
  • keah  (17.01.10 20:24:30 ~ 20:24:45)
ben olsam ailesi ile iletişim kurardım, ayrılmaya çalışıyorum fakat intihar etmekle tehdit ediyor diye.
zorla tedavi ettirilir, yalansa da yalanı yüzünden cezalandırılmış olur. gerçekse zaten tedavi görmesi gerekiyordur...

  • redlinetheturk  (17.01.10 20:29:57)
bir daha x yaparsan ayrılırım demeyi düşündünüz mü. her tiksindirişinde bunu hatırlatın mesela

  • obez kirpi george  (17.01.10 20:54:48)
bana yolla, ulan inci nin etkisindeyim hala.

  • radikalherif  (17.01.10 21:07:48)
"et o zaman" demeyin. eder meder. yardım alması lazım, o da sizin probleminiz değil. kaçın.

  • leylak sarabi  (17.01.10 21:54:46 ~ 21:54:58)
"Param yok kumar oynuyorum artık seninle boş boş gezemem . Borçlarımı kapatmam lazım "

  • chaud  (18.01.10 02:30:32)
bence "şunu yaparsan ayrılırım" deme eğer gerçekten ayrılmaya çözüm olarak intiharı düşünüyorsa dediklerini yapar ayrılmamak için sonuç olarak sen intiharı düşünmeye başlarsın:)
ayrıca illaki ayrılmanız gerekmiyorki hani bu çıkmak için illaki çıkma teklifi etmeye gerek olmadığı gibi bi durum sen istediğin şekilde davranırsın konuşmak istersen konuş istemezsen konuşma gibisinden tamamiyle rahat davran

  • atakanpalaz  (18.01.10 02:58:46)
aman diyeyim dikkat et. sakın et falan deme dolaylı yollardan ayrıl. bir akrabam üniversitedeyken sevgilisinden ayrılınca kız çilingir çağırıp içerde anahtarımı unuttum diyerek kapıyı açtırmış. eve geldiğinde kız üstüne benzin döküp yakmaya kalkmış kendisiyle. sağ kolu komple yanmıştı şu anda hala görünüş olarak çok kötü. böyle şeyler yapabileceğine inanıyorsan sakın ama sakın direk ayrılma neyinden hoşlanıyorsa onları değiştir bence.

  • the phantom of the opera  (18.01.10 04:31:58)